PDA

Arată versiune întreagă : Realitatea de pe forumul www.sfatulbatranilor.ro 19.02.2012 -



Adrian Pop
18.02.2012, 20:50
Realitatea de pe forumul www.sfatulbatranilor.ro 19.02.2012 - ifose , motivatii tampite, mandrie cat cuprinde si prostie cat casa


Saturday, February 18, 2012 6:47 PMFrom: "adi pop" <adipop@popservice.ro>View contact detailsTo: adipop@popservice.ro, zalmoxa_adipop@yahoo.com, enciustefan@yahoo.com, banuionutgabriel1@gmail.com, arienne2003@yahoo.com, tanasescu.dragos@yahoo.com, enciudoru@yahoo.com, alice_nacioiu@yahoo.com, loredanapavel27@yahoo.com, office_konexarte@yahoo.com, eu_sunt9910@yahoo.com, administrator@cab.ro, cici7773@yahoo.fr, mihaelahq@yahoo.com, mihaeladraghici@hotmail.com, florin@popservice.ro, pse_flori@yahoo.com, yo7aoz@yahoo.com, Radu_necea@yahoo.com, gabi@popservice.ro... moreV-am spus, celor din Scoala pentru ca discut asta doar cu voi avand o sansa sa invatati cat de cat logica, ca TOT sistemul ne arata unde suntem la un moment dat.

A. Nu trecem mai departe pana nu intelegem care este banca de date ( adrese de email ) unde trebuie sa trimitem mesajele noastre.
Am scris-o de cateva ori zilele trecute, dar ori spun ceva ori nu.....este acelasi lucru. Dati dovada de ignoranta totala.

moisa.emilia@gmail.com;
ioanaalex68@yahoo.com,
alecu_ioan@yahoo.com,
pentrubunulsimt@hotmail.com;
adipop@popservice.ro,
zalmoxa_adipop@yahoo.com,

enciustefan@yahoo.com,
banuionutgabriel1@gmail.com,
arienne2003@yahoo.com,
tanasescu.dragos@yahoo.com,
enciudoru@yahoo.com,
alice_nacioiu@yahoo.com;

loredanapavel27@yahoo.com,
office_konexarte@yahoo.com;
eu_sunt9910@yahoo.com;
administrator@cab.ro;

cici7773@yahoo.fr;

mihaelahq@yahoo.com,
mihaeladraghici@hotmail.com;
florin@popservice.ro,
pse_flori@yahoo.com,
yo7aoz@yahoo.com,
Radu_necea@yahoo.com,
gabi@popservice.ro;

Acestea sunt persoanele care in principiu nu se supara pe sat...pentru ca primesc mesaje de la noi.

B. Ce trebuie sa faca un tanar cand deschide calculatorul. Cand are Timp pentru asta, sa ne intelegem bine pentru ca nu suntem tampiti sa nu intelege ca sunt si alte prioritati in Viata fiecaruia.

1. - se deschide mess-ul
2. - se deschide forumul
3. - se deschide e-mail-ul
4. - postati tot ce vreti, unde vreti, cum vreti pe forum
5. - postati programul de lucru pentru a doua zi, in cazul cand puteti face asta. 10 zile consecutive de tacere din partea orcarui cursant al Scolii Zalmoxa, fara sa fiu anuntat ca are o problema de orice natura, pa si ..... fiecare-si vede de treaba lui.


adi