PDA

Arată versiune întreagă : ...hai sa incepem cu inceputul.



Adrian Pop
04.11.2011, 21:35
...hai sa incepem cu inceputul.
----- Original Message -----
From: adi pop
To: loredana pacala ; liviusn@yahoo.com ; LiviusN@mail.com ; Cristina Stroe ; Hopartean Corneliu ; nicolaenacioiu@yahoo.com ; dungureanu@rdscv.ro ; Vlad Teodorescu ; Cornul Abundentei ; preotesescu gabriel ; catalin_ruris@yahoo.com ; eu_sunt9910@yahoo.com ; revansa1@yahoo.com ; Godeanu Emil ; apatrutz@yahoo.com ; Petre Savescu ; sanda romosan ; Gabriel Vladut ; adipop@popservice.ro ; naidin cornel ; Bogdan Stanoiu ; Dorin NUTEANU ; Radu_necea@yahoo.com ; D.nul Adi Pop ; enciudoru@yahoo.com ; bussinespartener@yahoo.com ; Jenny Thesweet ; vovan323@yahoo.fr ; roxana.margineanu@gmail.com ; lucian.pricina@mmediu.ro ; alinaileanapopescu@gmail.com ; gelu_stefanescu@yahoo.com ; ipiturescu@yahoo.com ; goionutgo@yahoo.com ; Ioana Alex ; dan_dana2005@yahoo.com ; scoalaignat@yahoo.com ; mihaelahq@yahoo.com ; Florin Mihai Fluturel ; officergc@rdscv.ro ; officergc_rgc@yahoo.com ; bender ; Dana Anitescu ; gigeapetre@yahoo.com ; Adrian Pintea ; ancutzza_coolgirl@yahoo.com ; Tatomir Vasile ; Pavel madalina ; Dana05tomescu@yahoo.co.uk ; Danae05tomescu@k.ro ; Irinelpopa_2005@yahoo.com ; Florentinabalasa76@yahoo.com ; minifilip@yahoo.com ; anamaria_oancea@yahoo.com ; avramoiu.ioan@yahoo.com ; ankmrg@yahoo.com ; elena_mardale@yahoo.com ; mcclau13@yahoo.com ; andreea2uta@yahoo.com ; jianu_mihail@yahoo.com ; nutaele@yahoo.com ; julia.stancu@yahoo.com ; dia_seg@yahoo.com ; tony74mst@yahoo.com ; rena_banescu@yahoo.com ; rujangheorghe@yahoo.com ; gabivelica@yahoo.com ; inash65@yahoo.com ; gabriela_hgm@yahoo.com ; raluca_anghelescucom@yahoo.com ; babolea_oana_bianca@yahoo.com ; giuca_mihaela@yahoo.com ; ionica_ramona@yahoo.com ; gabriel_anghel@yahoo.com ; denisa_deny@yahoo.com ; vio33viorica@yahoo.com ; oana.preoteasa@yahoo.com ; raoul31roro@yahoo.com ; mia77dor@yahoo.com ; Serbu_mirela@yahoo.com ; pascueugenia@yahoo.com ; brainstorming71@yahoo.com ; adrianarotaru@yahoo.com ; corneliunovac@yahoo.com
Sent: Monday, April 05, 2010 9:58 PM
Subject: ...hai sa incepem cu inceputul.


Buna Loredana,

E logic ce spui.
Dar, hai sa incepem cu inceputul.

Eu mi-am propus ca de-acum incolo in exclusivitate sa ma ocup de copii, de tineri, de persoane cu dezabilitati, de batrani si de cercetari fundamentale in domenii neconventionale.

O sa venim, dupa ce-mi spui cu ce te ocupi in cateva cuvinte, cu ceva idei simple pe care le punem imediat in practica.

O seara placuta,
adi


----- Original Message -----
From: loredana pacala
To: adi pop
Sent: Monday, April 05, 2010 8:29 PM
Subject: Re: Mi-ar face placere sa colaboram eficient !


Buna Adi!



In principiu sunt foarte deschisa la asemenea propunere, si mi se pare foarte buna, insa as dori sa intri mai mult in detalii daca este posibil. Mi-as dori ca oamenii din Romania sa se dezvolte in primul rand din punctul de vedere al educatiei si al moralei. Parerea mea este ca daca acestea doua se vor putea infaptui va veni si dezvoltarea economica. Te astept cu mai multe detalii; si mi-as dori sa pun si eu umarul.

lorry.

















--- On Sun, 4/4/10, adi pop <adipop> wrote:


From: adi pop <adipop>
Subject: Mi-ar face placere sa colaboram eficient !
To: "Lorry" <loredana_pacala>
Date: Sunday, April 4, 2010, 9:26 PM


Buna seara,

Sunt din Craiova. De 15 ani in exclusivitate am cautat solutii de redresare morala si economica a Romaniei. Am scris mult in acest sens in mii de nopti albe.

Am fost nevoit sa intru in domenii putin cunoscute de oameni si...mi s-au dezvaluit ceva solutii. Dupa ce le-am cizelat in practica, prin intermediul unei firme infiintate tinerilor de care m-am ocupat, acum m-am gandit sa le extrapolam la nivel de tara si...de ce nu, la nivel planetar.

Mi-ar face placere sa comunicam eficient si sa gasim solutii mai departe, pentru ca semenii nostrii sa traiasca Fericiti, Sanatosi si decent.

O seara plina,
Adrian Pop




--------------------------------------------------------------------------------



No virus found in this incoming message.
Checked by AVG - www.avg.com
Version: 8.5.437 / Virus Database: 271.1.1/2792 - Release Date: 04/05/10 06:32:00


Mon Apr 05, 2010

ZAMFIR_CATALIN


Joined: 02 Sep 2009
Posts: 2028



Show Recent Messages (F3)

Ionica Ramona: salut
Receiving IMVironment from Ionica Ramona...
Ionica Ramona has selected the "Autumn Leaves" IMVironment.

ZAMFIR CATALIN: salut
Ionica Ramona: vroiam sa te intreb daca pot folosi forum-ul pt a vorbi cu parintii copiilor cu autism. incepuserati voi ceva. e deja topic creat. ma gandesc sa reanim putin spiritele
ZAMFIR CATALIN: da cum sa nu
ZAMFIR CATALIN: chiar te rog
Ionica Ramona:
Ionica Ramona: thanks
ZAMFIR CATALIN: si iti multumesc pt asta
Ionica Ramona: pentru putin
Last message received on 10/18 at 12:22 PM
You have canceled the file transfer.

You have canceled the file transfer.
Bookmark


Mon Oct 18, 2010

Adrian Pop

Joined: 03 Sep 2009
Posts: 10559
Location: Craiova


ZAMFIR_CATALIN wrote:
Show Recent Messages (F3)

Ionica Ramona: salut
Receiving IMVironment from Ionica Ramona...
Ionica Ramona has selected the "Autumn Leaves" IMVironment.

ZAMFIR CATALIN: salut
Ionica Ramona: vroiam sa te intreb daca pot folosi forum-ul pt a vorbi cu parintii copiilor cu autism. incepuserati voi ceva. e deja topic creat. ma gandesc sa reanim putin spiritele
ZAMFIR CATALIN: da cum sa nu
ZAMFIR CATALIN: chiar te rog
Ionica Ramona:
Ionica Ramona: thanks
ZAMFIR CATALIN: si iti multumesc pt asta
Ionica Ramona: pentru putin
Last message received on 10/18 at 12:22 PM
You have canceled the file transfer.

You have canceled the file transfer.
Bookmark


Pe AVI se pot face multe lucruri...eu sunt atent la asta...
adi