« 30 septembrie – Adormirea Cuviosului Parinte Grigorie Egumenul
Prof.Cristian Troncota (ACMRR-SRI) la Realitatea Tv : “Serviciile secrete apara Romania, nu interesele corporatiste”. Noi credem ca mesajul este destul de limpede… »

Se confirma ce v-am spus noi pe blog in legatura cu accidentul sionistilor din Bucegi: soldatii au vazut ceva in noaptea respectiva!

30 septembrie 2013 de deveghepatriei


Departamentul Zero

http://deveghepatriei.wordpress.com/...ro-sri-bucegi/
Noi am discutat cu un general din cadrul Armatei Romane, om care stie foarte bine ce vorbeste, si ne-a spus cat se poate de limpede: “Baieti, soldatii s-au speriat teribil in noaptea respectiva si au fost la un pas sa innebuneasca”. Am discutat si cu alti oameni, ofiteri de rang superior, care ne-au confirmat acest lucru: elicopterul s-a prabusit in urma unui fenomen inexplicabil.
Sa facem un scurt rezumat al celor spuse de noi pe blog:

1. Dacii, de buna voie si nesiliti de nimeni, s-au convertit la crestinism. Pustincii Romaniei, puteti urmari documentarul de pe “Antena 3″, au cunoscut si cunosc inca toate aceste “mistere”. Parintele Arsenie Boca a cunoscut toate aceste lucruri si exista voci, o teorie absolut halucinanta, care sustin ca l-au vazut pe parinte in carne si oase undeva prin anul 2010. Cert este urmatorul lucru : parintele Arsenie Boca a fost unul dintre pionii principali ai proiectului.
2.Diviziile ultrasecrete ale serviciilor secrete din Romania, printre care se numara si cele ale SRI-ului, au fost puse la punct de Mihail Moruzov. Aceste divizii nu sunt cunoscute nici macar de presedintii Romaniei. Nu este exclus ca parintele Arsenie Boca sa fii stiut de la bun inceput de ele. SRI-ul, la ora actuala, are divizii specializate pe aceste fenome. Chiar si masonul George Maior, directorul SRI-ului, are tot timpul un om dupa el care il protejeaza de atacuri in plan mental (l-am vazut de trei ori langa el). Cert este urmatorul lucru : SRI-ul, in Europa, este cel mai puternic serviciu secret ( pe locul doi sunt francezii ).
3.Sfanta Scriptura ne spune destul de clar: “Au fost oameni care au atins varsta de 850 de ani”. Cei care au cercetat zona din Bucegi, oameni cu foarte multa experienta, au depus marturii care in zonele respective s-au intalnit cu vechii preoti. In documentarul realizat de “Antena 3″ se spune asa: ” Pustinicii se arata cand vor ei…”
4. Acest lucru este cat se poate de clar: zona din Bucegi le este interzisa strainilor.
5. Dl general, om care a avut acces la dosare, ne-a spus cat se poate de clar: “Soldatii au fost la un pas sa innebuneasca de ce au vazut in noaptea respectiva”. Cativa soldati au avut totusi curajul sa vorbeasca : ” Deasupra muntilor au aparut niste lumini ciudate care treptat s-au transformat in “uriasi” imbracati in alb. S-au auzit niste voci puternice si pentru cateva secunde am avut impresia ca o mana uriasa a izbit elicopterul de un pisc. Prima data am crezut ca am vedenii si israelienii foloseau un anumit timp de substante halucinogene pentru a ne derurta. Dupa circa 10 minute am realizat ca totul este cat se poate de real si elicopterul ardea in flacari. Am fost pusi sa mutam ramasitele elicopterului la cativa zeci de kilometri ca sa nu coincida cu zona unde se prabusise primul elicopter”.Israelienii, cu doua luni inainte sa vina in Romania, au primit un mesaj cat se poate de clar : “Stati cat mai departe de Bucegi”.
6. La inceputul lunii august, undeva pana in data de 6, deasupra Bucegilor apar “focurile vii”. Nimeni nu s-a lamurit cum apar si de ce nu te poti apropia de ele.
7. Un ofiter de Securitate, maior in varsta de 71 de ani, ne-a invitat sa mergem in zona respectiva si sa ne convingem singuri care este adevarul.Va marturisim sincer ca nu am avut suficient curaj si am cercetat doar pozele facute de domnia sa : “focurile vii” se vad cat se poate de clar. Cu toate rugamintile noastre fierbinti, de luni de zile, dansul nu si-a dat acceptul ca sa publicam aceste fotografii pe blog. Oamenii nu sunt pregatiti pentru asemenea lucruri si nu stiu cum sa le inteleaga.
8.Va avertizam cat se poate de serios: au fost destui aventurieri care au plecat in Bucegi si au ramas acolo pentru vecie. Sunt anumite lucruri care depasesc cu mult puterea dvs de intelegere si cel mai bine este sa stati departe de ele. Sunt anumite zone din Bucegi, doua trasee le cunoastem si noi, unde odata ce ati intrat cu greu o sa mai iesiti de acoolo. Nu se intampla fenomene ciudate, ca toate sunt lasate de la bunul Dumnezeu, dar sunt niste lucruri pe care noi nu avem capacitatea sa le intelegem.
9. Va intrebam cat se poate de serios: ati suporta o intalnite cu o asemenea creatura ? Da, il puteti numi drac…