Petruta,

De ce scrii tot Timpul noaptea, asa de tarziu ?

Eu sunt om normal, asa cum ar trebui sa fim cu totii....Atat si nimic mai mult.
Voi incerca sa comunic cu tine, in speranta ca te vei insanatosii complet. Asa cum spune Sfantul Arsenie Boca, ca " nu se poate sa nu se poata "...asa ca si-n cazul tau se poate asa ceva, adica nu se poate sa te insanatosesti complet.

http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...ur-Romaneasca-!!!

Pentru asta, din cate stiu eu pana in acest moment, totul o sa fie legat de comnunicare. O s-o facem sa fie si eficienta, ca sa abordam doua laturi in acelasi Timp:
1. Cea Spirituala - idei, concept, intentii, proiecte...
2. Cea Materiala - o sa invatam sa facem impruna bani curati, necesari Vietii zi cu zi.

O sa te rog sa notezi adresele mele de mess si de skype. Comunicand mai rapid, online....se transfera Energie Vitala mai usor, in ambele sensuri.

Daca si postam pe forum discutiile comune, toti tinerii din Scoala de afaceri online Zalmoxa vor citi si iti vor trimite un gand bun, Energie care o sa-ti fie extrem de utila. In cazul in care peste ani, cineva o sa citeasca modul tau de insanatosire, va trimite si el un camp benefic in clipa in care am comunicat impreuna, lucru care te va ajuta. In plus de asta...vor invata cei ce vor sa invete sa-si ajute semenii.

Iti doresc multa sanatate si...invatand sa comunicam eficient, Energiile Cosmotelurice vor devenii libere sa circule din ce in ce mai bine prin noi.

Sa te odihnesti linistita si sa auzim de bine,
adi

On 8/10/2013 12:16 AM, Petra Puica wrote:
Nici nu stiu ce sa mai spun,acum dupa ce am citit cate ceva din ce mi-ati trimis,Acum sunt convinsa ca nimic nu este intamplator,si Bunul Dumnezeu mi-a auzit rugaciunile.Inainte de a va contacta ma rugam sa gasesc pe cineva sa ma ajute,N-am stat prea mult pe ganduri si mi-a sarit in ochi adresa dvs,de mail,pur si simplu am avut sentimentul de inredere ca voi primi ajutor,asa am simtit.Acum dupa ce am aflat de fapt ca Dumnezeu m-a pus in legatura nu cu un simplu om,.nu ca nu as avea consideratie si respect pt.oamenii simpli, ci cu un mare OM,un OM adevarat,sunt flatata,onorata si chiar ma simt intr-un fel

*rasfatata*de Divinitate.Daca pana acum nu am putut sa rezolv nimic prin spitalele noastre din cauza ignorantei si a nepasarii unor doctori datorita situatiei mele financiare care acum se afla in punctul 0, dar si al sistemului,acum mi se ofera oportunitatea de a fi realmente ajutata sa ma vindec.Am ramas pur si simplu muta,nu mai am cuvinte.Imi pare rau ca nu-mi puteti simti emotiile de fericire si nu-mi puteti vedea lacrimile de bucurie,despre care uitasem ca mai exista.Din fiinta dinamica,vesela si optimista care eram am ajuns sa nu mai pot schita nici macar un zambet.Multumesc din suflet ca mi-ati redat speranta si bucuria in suflet.Cu multa consideratie va doresc multa sanatate si o noapte linistita!PETRUTA.









\.