Author Message
Adrian Pop

Joined: 03 Sep 2009
Posts: 10559
Location: Craiova


La Craiova, despre leadership
----- Original Message -----
From: Adrian Pop
To: miticaraducanu@yahoo.com ; zalmoxa_adipop@yahoo.com ; LiviusN@mail.com ; Adrian Pop ; administrator@cab.ro ; apatrutz@yahoo.com ; sanda romosan ; Petre Savescu ; nicolaenacioiu@yahoo.com ; dungureanu@rdscv.ro ; naidincornel@yahoo.com ; eco_c_d_ro@yahoo.com ; gabriel.ionescu@itaro.ro ; Cristina Stroe ; Cristian Anghelina ; Ioana Alex ; eu_sunt9910@yahoo.com ; enciudoru@yahoo.com
Sent: Tuesday, March 16, 2010 1:07 PM
Subject: Asa ceva i-am scris Domnului Radu Duda.


Buna seara,

Mi-a placut mult modul de expunere al ideilor Dumneavoastra. Impresionant.
Felicitari.

Asa cum v-am spus azi, de 15 ani, in exclusivitate, am cautat solutii de redresare Morala si Economica a Romaniei. Am discutat cu 15-20.000 de tineri de la care am invatat enorm. Am scris zeci de mii de pagini in mii de nopti albe. Toate conceptele le-am cizelat in planul fizic, alturi de cei care au ramas langa mine ani buni, infiintand in acest sens o Societate Comerciala numai a lor.

Aproape toti tinerii au firmele lor in acest moment.

Cel mai important lucru reusit de noi toti, este acela ca am constientizat ceea ce inseamna Munca Cinstita si Bunul Simt in tot ceea ce am intreprins.

In acest moment, extrapolam sistemul odata invatat la Craiova, la nivel de tara si de ce nu, la nivelul tuturor semenilor.

Va doresc succes in tot ce faceti, multa Sanatate si Fericire.
Adrian Pop