Pagina 6 din 6 PrimulPrimul 123456
Rezultate 51 la 57 din 57

Subiect: Mihai Emanuel Gadea - un OM serios

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887

• Doinita Ionescu Cred ca educatia este domeniul care aduce prosperitate unui popor cu conditia ca aceasta sa se realizeze dupa o strategie durabila, de perspectiva si strategia sa fie adoptata de toate partidele care vin la putere .Fiecare sa aduca plus valoare la ceea ce s-a realizat anterior si nu sa demoleze ca sa o ia de la capat...Cam aceasta se intampla din 1990 pana azi si rezultatele se vad.Potentialul acestui popor este incomensurabil, dar linia strategica nu o stabileste omul de rand, ci politicianul...

Adrian Pop Doamna Doinita Ionescu interesant este ceea ce spuneti privind o strategie durabila. Aceasta strategie se poate realiza cu ajutorul unor oameni seriosi, altruisti si care si-au demonstrat capabilitatea prin fapte de Omenie, de Bun Simt si mai ales prin Munca Cinstita.

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887
    Mihai Gadea

acum 7 ore lângă Bucharest, Bucuresti

În urmă cu două seri v-am cerut votul cu privire la prioritatea zero a României. Iată rezultatele votului:
    1. Educația - 930 voturi
    2. Sănătatea - 730 voturi
    3. Justiție - 640 voturi
    4. Economia - 430 voturi
    5. Cultura - 380 voturi
    În final, sunt pur și simplu încântat că publicul acestei emisiuni a votat educația ca prioritate zero pentru România, la fel cred și eu.

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887
    Mihai Gadea

Campioanele Europei la gimnastică aerobică vin la Sinteza Zilei, unde le vom sărbători! Ce mesaje aveți pentru ele?

Îmi place · · Distribuie

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887
    Mihai Gadea

Noaptea asta nu dorm! Ma pregatesc pentru editia speciala de maine. Incepe de la 20:00 pe Antena1 si Antena 3 simultan. Haaaaaaaaaai Romaniaaaaaaa!

Nu-mi mai place · · Distribuie

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887
    Mihai Gadea

14 ore ·

"Aveți obligația sa nu va uitați la Antena 3!" )))) Antena 3 a fost cel mai urmărit post de televiziune din România și ieri în mediul urban, public de peste 18 ani. Oare de ce?

Distribuie · 4.60951584

Senior Member
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    68.887
    Corina Cretu

acum 5 ore

Ȋn aceastӑ searӑ, ȋncepȃnd cu ora 21, sunt invitata lui Mihai Gȃdea la emisiunea "Sinteza zilei".

Adrian Pop

4 distribuiriNu-mi mai placeNu-mi mai place · · Distribuie

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul 123456

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •