De ce să devin client direct Oriflame? - pentru a face economii...
Pentru a cumpara mai ieftin produsele de care am nevoie, eu si familia mea. Cu cat mai ieftin?
- Cu 23%, daca vei face cumparaturi de minim 50 lei
- Cu 30%, daca vei face cumparaturi de 250 pana la 499,99 lei
- Cu 40%, daca vei face comenzi cu valoare mai mare de 500 lei

Vrei sa castigi bani folosind produsele Oriflame? Exista doua modalitati!

1.) Castigi bani daca ai multe cunostinte si daca strangi comenzi din cataloagele Oriflame.
Cand prezinti un catalog unui prieten, isi va gasi in el produse pentru familie, de minim 50 lei.
Daca ai 10 cataloage pe care le imparti cunostintelor tale, de dimineata si le recuperezi dupa
amiaza, reusesti sa strangi comenzi de 500 lei intr-o zi(10 cataloage X 50 lei = 500 lei).
Reducerea de 40% inseamna 200 lei, bani care imi raman in urma vanzarii produselor.

2.) Castigi si mai multi bani, daca recomanzi cunostintelor tale sa devina clienti Oriflame,
pentru a economisi sau pentru a avea si ei posibilitatea de a castiga bani, ca si tine.
Cunostintele tale se inscriu la recomandarea ta, sub codul tau, in echipa ta.

De aici incepe Afacerea Oriflame!

Fiecare produs are atasat un numar de puncte, in functie de valoarea lui.
La tine se adauga punctele obtinute de toate persoanele din echipa ta.
Planul de cariera cuprinde nivelurile de bonusare, in functie de punctele acumulate impreuna
cu echipa, din 3 in 3 saptamani, cat este valabil fiecare catalog Oriflame.

- Faci 200 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 3% din vanzarea echipei, aproximativ 10 lei.
- Faci 450 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 6% din vanzarea echipei, aproximativ 50 lei.
- La 900 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 9% din vanzarea echipei, aproximativ 100 lei.
Primul nivel de MANAGER se atinge atunci cand:
- La 1800 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 12% din vanzarea echipei, aproximativ 250 lei.
Daca mentii nivelul de 12% timp de 3 campanii consecutive, ai o prima de 440 lei.
- Pentru 3000 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 15% din vanzarea echipei, aprox. 500 lei.
Daca mentii nivelul de 15% timp de 3 campanii consecutive, ai o prima de 880lei.
- Pentru 5000 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 18% din vanzarea echipei, aprox. 1000 lei.
Pentru mentinerea acestui nivel timp de 3 campanii consecutive, ai o prima de 1760 lei.
- Pentru 7500 BP impreuna cu echipa, ai un bonus de 21% din vanzarea echipei, aprox. 2000 lei.
Pentru mentinerea nivelului de 21% timp de 3 campanii consecutive, ai o prima de 2750 lei, iar
pentru mentinerea nivelului timp de 8 campanii din 17 cate sunt intr-un an, primesti titlul de
DIRECTOR si o prima de 1000 USD.

Primele de 440+880+1760+2750=5830 lei, se iau o singura data.

Bonusurile de 3%, 6%, 9%, 12%, 15%, 18%, 21% trebuiesc vazute ca niste salarii de performanta.
Se iau din 3 in 3 saptamani in functie de performantele grupului pe care l-am construit.

Dupa nivelul de Director, afacerea Oriflame continua cu inca 15 nivele, pentru atingerea lor
primindu-se prime intre 2.000 si 1.000.000 USD.

In momentul in care in grupul tau personal, ajuti un om sa atinga nivelul de Director, primesti
permanent 4% din vanzarea grupului acelui Director.

Mai mult... lucram cu nr 1 Oriflame ROMANIA Luminita Mirescu (si nr 8 Mondial)...

ZAMFIR CATALIN - administrator@cab.ro- 0768-009.461