Show Recent Messages (F3)

Pop Adrian: Buna ziua !
Pop Adrian: sunteti ?
Pop Adrian:
Domnule Ioan,

Cunoscand bine modul Dumnavoastra de gandire, va rog sa va inscrieti pe forumul Sfatul Batranilor pentru ca in scurt Timp o sa creem topicul prin care anuntam infiintarea acestei echipe de Oameni cu Bun Simt, in Romania.

Propun, deocamdata, ce persoane sa faca parte din SFATUL BATRANILOR, drept castigat prin implicarea de care au dat dovada pana in acest moment, referitor la aceasta idee.

1. Alecu Ioan
2. Remus Constantin Raclau
3. Adrian Pop

Materialul Domnului Remus m-a determinat sa va rog acest lucru.
http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...cietate-ideala

O sa fie nevoie din partea noastra sa validam aceasta propunere cu un simplu DA.

In scurt Timp o sa propun un statut simplu ( analizat si completat de toti trei ) prin care cei ce doresc sa ni se alature, sa prim
Pop Adrian: primeasca votul nostru integral.
Pop Adrian: Remus Constantin Raclau
Vezi profil Vezi posturi forum Mesaj Privat Vizitează pagină personală Adaugă ca și contact

Junior Member

--------------------------------------------------------------------------------

Data înscrierii:01.01.2012
Locație:Loc. Perugia / Provincia di Perugia (PG) / Regione Umbria / Italia
Posturi:27Un simplu "DA" !...
Ma simt onorat de propunerea dumneavoastra si in consecinta raspunsul nu poate fi decat: "DA"!
Pop Adrian: Raspunsul Domnului Raclau este DA
Pop Adrian: sunt convins ca si raspunsul Dumnavoastra este DA, si asa cum v-ati exprimat azi pe mess, sa va spun unde trebuie sa semnati.
Pop Adrian: Un simplu DA este suficient, cum v-am spus azi dimineata.
Pop Adrian: Domnule Remus mare bucurie-mi faceti si ma simt cu Adevarat onorat ca va cunosc. Prin acest DA spus cinstit de catre Dumneavoastra, demonstreaza ca toata munca mea din ultimii 16-17 ani nu a fost in zadar.

Si Domnul Alecu si-a dat de dimineata consimtamantul pe messenger, asa cum stie Domnia sa. O sa-l ajut sa se inscrie pe forum si astfel o sa facem public AZI infiintarea Sfatului Batranilor in Romania !

ACUM, suntem 3 persoane serioase ce doresc binele Romanilor de pretutindeni ca si a celorlalti semeni din alte tari. Ocupandu-ne numai de Neamul nostru Bunul Simt ar fi eclipsat total, lucru pe care cu siguranta nu ni-l putem permite.

Reformele Renasterii Societatii Umane la care o sa participam activ datorita Sufletului nostru imens, vor incepe din Romania pentru ca Poporul nostru a f
Pop Adrian: fost cel mai umilit dintre toate celelalte.
Pop Adrian: http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...inte-personala
Pop Adrian:
Show Recent Messages (F3)

Pop Adrian: http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...inte-personala
arienne2003's status is now "Idle". (1/23/2012 2:30 PM)

arienne2003: ceea ce se intampla este extraordinar
Pop Adrian: DA
arienne2003 is typing...
BUZZ!!!
Pop Adrian: http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...=5684#post5684
Alecu Ioan: Domnule Adi
Alecu Ioan: In dorinta de a fi util misiuni Dumneavoastra , va comunic ca raspunsul meu ,este..... DA, din toata inima si fiinta Mea.
Pop Adrian: Ma bucur enorm Domnule Ioan
Alecu Ioan: Cu repect si bucurie , pentru ca am fost ...ales.
Pop Adrian: NU eu am ales, ci Dumneavoastra ati ales un drum corect in Viata
Alecu Ioan: Multumesc-Ioan
Pop Adrian: si eu
Alecu Ioan: Este posibil sa vina la Iasi ,in scopul unei colaborari , Domnul inginer Alexandru Oprian- iata ca Sfatul batrinilor a inceput sa functioneze.
Pop Adrian: Suntem 3 persoane serioase acum
Pop Adrian: cei ce doresc sa intre in SFATUL BATRANILOR trebuie sa primeasca acceptul nostru in unanimitate.
Pop Adrian: O sa-i cunaostem toti trei, o sa discutam cu dansii, o sa vedem daca se implica si daca Sufletul lor este curat ca al nostru.
Alecu Ioan: Inginerul Oprian Alexandru este doritor sa dezvoltam produse in domeniul conversiei energie si aceasta la propunerea Dumneavoatra.
Pop Adrian: Incet-incet SFATUL BATRANILOR o sa se mareasca cu OAMENI capabili
Pop Adrian: ma bucur
Pop Adrian: sa incepem sa comunicam pe forum, sa cautam cu totii solutii de mai bine pentru Romani si pentru toti ceilalti semeni
Pop Adrian: Nae mi-a dat telefon acum si i-am spus ca trebuie sa se implice si el pe forum astfel incat sa demonstram ca Romanii se unesc.
Pop Adrian: ca pun cu toii umarul la reconstructia Morala si Economica a Romaniei
Pop Adrian: O sa facem un mic statut al nostru...si o sa-l completam in Timp in functie de cum evoluam in Timp
Pop Adrian: Astept cu nerabdare ca si Dimnul Geo sa se implice pe forum, ca Domnul Dr. Purea Paul s-o faca si Domnia sa...si mai ales Madalina, fata crescuta de mine...numai ca nu putem sa le impunem acest lucru
Pop Adrian: au. ca si noi, liberul arbitru
Pop Adrian: Mi-as dori atat de mult sa fiu inteles ca implicarea la propriu, comunicand aproape zilnic, cum am facut-o noi doi si acum si Domnul Remus, o sa devina regula de BAZA
Pop Adrian: nu vreau sa jignesc pe nimeni dar este nevoie de o comunicare eficienta astfel incat atunci cand suntem solicitati sa ajutam, s-o facem pur si simplu...cu tot ce putem.
Pop Adrian: Domnul Oprian Alexandru este Prietnul Dumenavoastra si ma bucur sincer pentru asta
Pop Adrian: O sa va rog sa-l rugati sa se inscrie pe forum si sa incepem sa comunicam cu totii, invatand unii de la altii....
Alecu Ioan's status is now "Idle". (1/23/2012 3:11 PM)

Last message received on 1/23 at 2:56 PM
Pop Adrian: Extraordinar ! Cea mai mare realizare de pana Acum... dar de Acum in colo... arienne2003@yahoo.com
ingrid@artazalmoxa.eu
ariana2001@facebook.com
http://www.facebook.com/ariana2001 Răspuns Răspunde cu citat .
--------------------------------------------------------------------------------
Acum un minut #3 Adrian Pop
Vezi profil Vezi posturi forum Mesaj Privat

Senior Member

--------------------------------------------------------------------------------

Data înscrierii:10.10.2011
Locație:CRAIOVA
Posturi:2.852 De-acum incolo Romanii vor invata sa se uneasca si sa nu-si mai bata joc de Timp. Vom ajuta la constientizarea celorlalti semeni ( Om cu Om ) astfel incat sa ajugem cu totii sa traim in PACE, Fericiti, Sanatosi si decent, in armonie cu NATURA.