-------- Original Message --------
Subject: Scopul comun este unul singur - RECONSTRUCTIA ROMANIEI MARI - din toate punctele de vedere.
Date: Fri, 29 Jun 2012 11:52:43 +0300
From: Adi Pop <adipop@popservice.ro>
To: ddd@dandiaconescu.ro, paulpurea22@yahoo.com, ddd@dandiaconescu.ro, fcondurateanu@yahoo.com, fcondurateanu@gmail.com, florin.condurateanu@gmail.com, birou@eduarddumitrascu.ro, sorinovidiubalan@gmail.com, ppdd_dj@yahoo.com, ppdd_bz@yahoo.com, ppddsacalaz@yahoo.ro, tineretppddtm@ymail.com, moisa.emilia@gmail.com, ioanaalex68@yahoo.com, pentrubunulsimt@hotmail.com, alecu_ioan@yahoo.com, pnr.moldova@gmail.com, sav.revelatie@yahoo.com, eu_sunt9910@yahoo.com, ana_mariavegaart@yahoo.com, enciustefan@yahoo.com, tanasescu.dragos@yahoo.com, banuionutgabriel1@gmail.com, arienne2003@yahoo.com, valeria.dicu@yahoo.com, popa.alina_gratiela@yahoo.com, tedi.buliga@gmail.com, popa_valentin92@yahoo.com, grosusergiu@gmail.com, spaikforever@gmail.com, administrator@cab.ro, enciudoru@yahoo.com, loredanapavel27@yahoo.com, office_konexarte@yahoo.com


Domnule Dan,

Am urmarit aseara emisiunea de pe OTV, cum o fac aproape in fiecare zi, pentru ca-mi pasa ce se intampla cu acest Popor Nobil.
Se poate concepe o strategie serioasa, cu o logica profunda, cupland in Timp util proiectele PPDD cu cele ale Domnului col. Mircea Dogaru.

Scopul comun este unul singur - RECONSTRUCTIA ROMANIEI MARI - din toate punctele de vedere.

Domnuia sa este un bun patriot si un profesionist, motiv pentru care trebuie purtate discutii doar la acest nivel.
V-am spus la Craiova de 2-3 ori, ca viitorul Tarii depinde de strategia globala de lucru, realizata de "Ganditorii " acestui Neam.

Cheia succesului PPDD este data de capabilitatea tuturor membrilor din conducere, de a face totul public. Zilnic.

http://www.sfatulbatranilor.ro/forum...ul-Purea-un-OM

Cele bune,
Adrian Pop