Varianta veche.

Sistemul S 99 este valabil aproape în exclusivitate pentru Tineri.

Sistemul S 99 este valabil în exclusivitate pentru Tinerii din Scoala de afaceri online ZALMOXA cat si pentru viitorii membri ai SFATULUI BATRANILOR din ROMANIA.

http://www.sfatulbatranilor.ro/threa...-de-Adrian-Pop-

Partenerul va deţine 99 % din părţile sociale ale firmei şi eu 1 %. Acesta are posibilitatea să-şi aleagă domeniul de activitate pe care şi-l doreşte. Procentul meu de 1 % va reprezenta Garantul Moral la societăţile comerciale nou înfiinţate, astfel încât Legile în vigoare ale Statului Român cât şi Legile bunului simţ vor fi respectate în proporţie de 100 %.

Ulterior finalizarii actelor de infiintare ale firmei respective de catre partener, acest procent al meu o sa fie specificat intr-un contract de colaborare intre ambele parti si va fi donat la sfârşitul anului în 10 conturi bancare diferite, după cum urmează:

1. 10% - ajutor pentru copii
2. 10% - ajutor pentru bătrâni
3. 10% - ajutor pentru biserică
4. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de educaţie
5. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de sănătate
6. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de cercetare
7. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului ecologic
8. 10% - ajutor pentru dezvoltară artelor
9. 10% - bani necesari dezvoltării acestui sistem de lucru - Sistem Moşu - S 99.
10.10% - bani necesari înfiinţării Băncii de Reconstrucţie a României. Unul din scopurile acestei Bănci va fi acela de a împrumuta tinerii afacerişti din S 99, fără a li se percepe dobânda.

Pentru siguranţa acestui Sistem - S 99 vom pleca la drum nou din zero bani ( este suficient ca partenerul meu sa aiba un calculator legat la internet, pentru a comunica eficient cu cine doreste ).