Author Message
Adrian Pop

Joined: 03 Sep 2009
Posts: 10558
Location: Craiova


Dana Anitescu
----- Original Message -----
From: adi pop
To: Dana Anitescu ; dan_dana2005@yahoo.com ; Petre Savescu ; Adrian Pintea ; sanda romosan ; Pavel madalina ; D.nul Adi Pop
Sent: Thursday, February 25, 2010 5:24 PM
Subject: Re: O sa ne gandim la un nume Minunat de Agentie de Turism de explorari.


Buna Daniela,

Merci. Ok. Iti recomand
http://zalmoxa.11.forumer.com/viewforum.php?f=124

Este explicat cum se face sa plecam la drum NOU.
Sa ne gandim impreuna cum sa facem 1 milion de Euro, capital social al frimei noastre.

adi


----- Original Message -----
From: Dana Anitescu
To: adipop
Sent: Thursday, February 25, 2010 1:06 PM
Subject: Re: O sa ne gandim la un nume Minunat de Agentie de Turism de explorari. Buna,
Buna,


am primit mail-ul si ma bucur ca am stabilit ac.prim contact. Imi place mult modul cum ai pus problema,si sant perfect de acord cu sistemul S99. in general sant o fiinta care ma tin de cuvant si ma implic trup si suflet,cu atat mai mult cu cat ma intereseaza f mult ceea ce fac,mai precis, fiind chiar pasionata de redescoperirea vechilor valori ale poporului nostru...Acum sunt ocupata cu un proiect legat de ziua femeii ,dar dupa 15 martie o sa ma ocupat f perseverent de ac.proiect. iti urez numai bine si succes deplin n tot ceea ce realizezi

--- On Tue, 2/23/10, adipop <adipop> wrote:


From: adipop <adipop>
Subject: O sa ne gandim la un nume Minunat de Agentie de Turism de explorari.
To: "Dana Anitescu" <dana_anitescu>, liviusn@mail.com, keep_hitting_23@yahoo.com, "Petre Savescu" <psavescu>, "sabin gutan" <sabin_gutan>, "herrilmar vonbartosh" <herrvonbartosh>, apatrutz@yahoo.com, ipiturscu@yahoo.com, "Pavel madalina" <sarmizegetusa_om>, nicolaenacioiu@yahoo.com, "Cristina Stroe" <cristina_ruris>, revansa1@yahoo.com, criss_emma@yahoo.com, "Lenuta Onofras" <lenuta_onofras>, "Vlad Teodorescu" <biotron>, "Ioana Alex" <ioanaalex68>, dungureanu@rdscv.ro, "Nicu Gherasim" <talk2nicu>, "sanda romosan" <sanda_romosan>, "Radu-Gherghe Budei" <radubudei>, "Ovidiu Bufnila" <ovidiu_bufnila>, adrianpintea1@yahoo.com, "Tatomir Vasile" <tatomirvasile47>, "SANDU OPREA" <oprea_sandu>, "DUMITRU DAN" <dan_dana2005>
Date: Tuesday, February 23, 2010, 9:35 AM


Buna Daniela,

Ma bucur ca facem ce-i omeneste posibil sa comunicam....Bunavointa sa fie...la inceput.
Pe zi ce trece, observ ca Dan are calitati exceptionale. Ma bucur sincer ca l-am cunoscut si ca am inceput sa cautam solutii de-a face afaceri comune.
Mi-a prezentat ieri pe Adi, o fata exceptionala.

DA, suntem un Popor cu Bun simt......
Cei de la tara, urcand spre Munti, sunt exceptionali. Monumente de Omenie.

Daniela, m-as simti onorat sa lucram amandoi la o agentie de turism de explorari.
Sa nu te superi pe mine, ca propun sa lucram in sistemul 99, ca si cu Dan, dar acest sistem, ma determina pe min sa fiu extremd e activ si...vrau sa se poata demonstra ;a proproiu, ca se poate pleca din zero bani, lucru care-i ingrozeste pe Romani.....Nu banii sunt importanti la inceput, cat dorinta de-a face ceva...si....o sa vezi ca vor apare si banii....

Imbinara armonioasa intre Siprit si Materie, reprezinta singura Cale Adevarata de urmat. Altele...duc la esec....

Imi doresc ca absolut toate firmele infiintate in acest sistem unic - S 99, sa ajunga la un capital de milioane de euro. Imi doresc din TOT Sufletul ca Romanii sa traiasca decent si Frumos. Imi doresc ca Tinerii Romani sa infiintze mii, zeci de mii de firme, la care Munca Cinstita, este Lege. Pentru acest lucru, este nevoie de constientizare.

Sunt pe punctul de-a infiinta cu 5 tineri diferiti, 5 firme in acest Sistem S 99.

Daniela, cand se pleaca la Drum NOU, se pune BAZA.
Criteriile de selectie sunt pe forum.

http://zalmoxa.11.forumer.com/viewforum.php?f=107

Te rog Frumos, sa treci prin ele, PAS CU PAS, FARA GRABA, astfel incat, BAZA odata pusa, sa reprezinte punct de plecare.....

VOM INVATA unul de la altul, SA CREEM IMPREUNA, PUNCTE de sprijin in Viitor, ca atunci cand ne impotmolim din varii motive, inerent, sa ne sprijinim pe Ele.

O sa ne gandim la un nume Minunat de Agentie de Turism de explorari. Agentia noastra.

Zi plina,
adi




----- Original Message -----
From: Dana Anitescu
To: Pop Adrian
Sent: Monday, February 22, 2010 9:49 PM
Subject: Domnule Pop,


Ma numesc Anitescu Daniela si va scriu la sugestia iubitului meu Dumitru Dan (care are site-ul energielibera),intelegand din spusele lui Dan ca sunteti o persoana deosebita si mai ales ca sunteti dedicat unor proiecte umanitare de mare amploare. Am vazut si site-ul d-vs "zalmoxa"si m-a impresionat spiritul autentic si informatiile de mare valoare (cu care sant de acord)care le expuneti. La randul meu va marturisesc ca ma atrage f mult aceast filon spiritual al originii noastre,in acest sens studiind multe lucrari de dacologie;amintesc o sinteza a lucrarii monumentale a marelui istoric N Densusianu"Dacia Preistorica", lucrari ale istoricului si omului de cultura Tudor Diaconu si a altor scriitori animati de spiritul autentificarii istoriei stravechi si glorioase a acestui popor stravechi din care ne tragem. Sant si o pasionata de calatorii si cred as putea transmite si altor oameni acest spirit de a percepe filonul autentic al neamului nostru. De ceva timp am vb cu Dan de a deschide sau a ne afilia unei societati turistice in ideea de a face efectiv turism. Personal consider ca am anumite calitati care-mi permit sa lucrez cu oamenii,sa expun ideile coerent si sa fac fata unor situatii neprevazute care sunt inerente lucrului cu oamenii. Dupa aceasta scurta prezentare va rog frumos sa analizati propunerea de a ma sprijini,sfatui,sau colabora intr-un mod direct bazat pe respect ,bun-simt,corectitudine in domeniul mai sus amintit. Daca va intereseaza va pot da mai multe informatii si date personale. Astept raspunsul d-vs. Va urez numai bine. cu stima,Daniela




--------------------------------------------------------------------------------

Internal Virus Database is out-of-date.
Checked by AVG.
Version: 7.5.524 / Virus Database: 270.7.5/1701 - Release Date: 9/30/2008 7:08 PM





--------------------------------------------------------------------------------



No virus found in this incoming message.
Checked by AVG - www.avg.com
Version: 8.5.435 / Virus Database: 271.1.1/2702 - Release Date: 02/21/10 19:34:00