Author Message
Adrian Pop

Joined: 03 Sep 2009
Posts: 10558
Location: Craiova


Idei deosebite - sa colaboram cu astfel de Romani capabili.
Tabara ELEVI - CERCETASII DACILOR

De-a lungul timpului ne-am specializat in organizarea de Tabere pentru elevi si Tabere pentru Cercetasi. Asta pentru ca am observat ca e cea mai buna ocazie unde copiii pot cunoaste natura cu frumusetile ei, pot imbratisa aventura si descoperirea multor lucruri noi despre ei insisi si despre mediul inconjurator.
Activitati care se desfasoara numai in mijlocul naturii, cum ar fi tehnicile de supravietuire, orientarea dupa natura si busola, drumetiile, mestesugurile, construirea de adaposturi aduc un aport esential in buna dezvoltare fizica si psihica a copiilor si la pregatirea pentru o viata sanatoasa si echilibrata.

echipe drumetii supravietuire orientare in zona adaposturi neconventionale cazare




alte imagini pe www.pensiuneacerasu.ro

In conformitate cu legea 365/2002 privind comertul electronic, acest mesaj nu este si nu poate fi considerat spam, deoarece:
- contine datele necesare de identificare
- acceptare de primire a ofertei nu va implica financiar
- adresa d-voastra de e-mail a fost gasita fie pe un site public, fie intr-un ghid de afaceri, fie in adresele altor firme care ne-au trimis ofertele lor sau am primit-o cu ocazia unor intalniri de afaceri
- acest mesaj va este adresat cu scopul de a va invita sa beneficiati de serviciile companiei noastre si va este transmis in dorinta de a va tine la curent cu cele mai noi si mai profitabile servicii pe care vi le putem oferi.
Pentru ca intelegem si apreciem intimitatea d-voastra ne cerem scuze daca acest mesaj a ajuns din greseala la dvs, iar daca doriti sa nu mai primiti astfel de mesaje in viitor va rugam sa dati un reply cu textul UNSUBSCRIBE


--------------------------------------------------------------------------------


Internal Virus Database is out-of-date.
Checked by AVG.
Version: 7.5.524 / Virus Database: 270.7.5/1701 - Release Date: 9/30/2008 7:08 PM