In primul rand, felicit aceasta initiativa de a face lumea un loc mai bun, o valoare dupa care incerc sa imi traiesc viata in fiecare zi. De cele mai multe ori reusesc, si atunci cand nu fac asta, incerc sa dublez eforotul ziua urmatoare.

Nume: Vlad Suteu

Ocupatie
: Antreprenor in tehnologie

Viziune
: Doresc sa fac lumea un loc mai bun si sa las in urma o lume mai buna decat am gasit-o. Inovatia, tehnologia si educatia sunt modurile in care imi doresc sa realizez acest lucru.

Profesional
: Experienta in startup-uri de santate si tehnologie blockchain
  • Gumzzz- o platforma digital care ajuta oamenii sa gaseasca clinici si cabinete stomatologice in tara. Compania e lansata in 2020 si in momentul de fata cautam parteneri care ne pot ajuta cu experienta si capital pentru a iesi cu business-ul in alte tari ( https://gumzzz.com/)


Despre mine:
am o familie minunata si iubitoare de care ma bucur in fiecare zi, un lucru cu care am fost binecuvantat. Imi plac provocarile, si cred ca lumea e un loc in care scopul nostru este sa facem bine si sa lasam ceva in urma. Sunt dislexic si am ADHD, asa ca daca vedeti cuvinte scrise gresit, treceti cu vederea peste

Cu ce pot ajuta?

1. Educatie in antreprenoriat
2. Produse digitale si tehnologie
3. Strategie de construire de comunitati