[14:42, 18.01.2021] Zamfir Catalin: https://m.youtube.com/watch?v=h04dhT...nel=raduroncea
[14:43, 18.01.2021] Zamfir Catalin: Îmi pare rău că sunteți cei de pe urmă...


4.525 de vizionări


257


1


Trimite


Salvează


Raportează





radu roncea


ABONEAZĂ-TE


Premiera a avut loc pe 16 ian. 2021


Părintele Arsenie Boca (1910-1989) "ÎMI PARE RĂU CĂ SUNTEŢI CEI DE PE URMĂ. VĂ VOR CERNE. VEŢI VEDEA ŞI VEŢI ÎNŢELEGE SPURCĂCIUNEA PESTE TOT ÎN JURUL VOSTRU: LA SERVICIU, ÎN MAGAZINE, ÎN INSTITUŢIILE STATULUI, ÎN CONDUCEREA LUI ŞI MAI ALES ÎN POLITICĂ. "ÎMI PARE RĂU DE VOI CĂ SUNTEŢI SLĂBIŢI ÎN CREDINŢĂ. VEŢI PICA DIN CAUZA FRICII. FRICA-I DE LA DIAVOL. Nu vă fie frică pentru a va salva sufletele. Vor veni vremuri foarte grele, dar toate sunt îngăduite de Dumnezeu. El este tovarăşul de drum al fiecăruia, de la naştere până la moarte....Vor cădea şi cei aleşi. ÎMI PARE RĂU CĂ SUNTEŢI CEI DE PE URMĂ. VĂ VOR CERNE. Vor pune impozite, taxe şi alte îngrădiri. Vor lua totul! Să ştiţi că mulţi vor pleca din ţară, dar puţini se vor întoarce. Va veni vremea cand ar dori să se întoarcă şi n-or mai putea, căci România va fi înconjurată de flăcări”. VEŢI VEDEA ŞI VEŢI ÎNŢELEGE SPURCĂCIUNEA PESTE TOT ÎN JURUL VOSTRU: LA SERVICIU, ÎN MAGAZINE, ÎN INSTITUŢIILE STATULUI, ÎN CONDUCEREA LUI ŞI MAI ALES ÎN POLITICĂ. Din nefericire, ea va intra pe furiş chiar şi în sânul Bisericii, murdărind unele suflete de aici. Aproape că oamenii îşi vor pierde speranţa. Doar cei care îşi vor păstra credinţa adevărată vor fi salvaţi şi mare va fi atunci Slava lui Dumnezeu peste ei”. Parintele Arsenie Boca


Urmează


Redare automată





38:25


aDEVĂRUL fost spus acum 7 luni!


radu roncea


29 K de vizionări





35:35


Vom asista la f multe dezvăluiri și f multe arestări...


radu roncea


92 K de vizionări


Nou





1:05:43


Cozmin Gușă, membru PSD: „Nu mă vaccinez! E un virus de laborator care atacă sistemul nervos!”


Cetateanul net


46 K de vizionări





42:29


In SUA Vor Fi Din Nou Alegeri-Trump A Invocat Legea Insurectiei-Armata Pregateste Noua Republica


Totul Despre Tot Oficial


154 K de vizionări


Nou





17:53


O Inselaciune Mondiala Conceputa De OMS * Documentarul Difuzat De Televiizunea Elvetiana


YouTube Free


14 K de vizionări





33:28


ROMÂNIA, TE IUBESC! - OMUL LUI DUMNEZEU


ROMANIA, TE IUBESC!


355 K de vizionări





16:26


Misterul Calugarului Abel Care A Vazut Ce Se Va Intampla Cu Lumea In Urmatorii 1100 De Ani


Totul Despre Tot Oficial


41 K de vizionări


Nou





36:49


Barajul Bicaz, colosul de la poalele Ceahlăului - 60 de ani de istorie


Stiri Piatra Neamt


254 K de vizionări





1:09:02


Semnele Vremurilor din Urma - Paisie Aghioritul (Carte audio)


Mare Este Dumnezeu


7,3 K de vizionări





18:54


Grupul Divertis - Scuza-ma (2001)


Gabriel Alionte


40 K de vizionări





18:32


Vitamina b12 - tot ce trebuie sa stii | Virgiliu Stroescu


Speranta TV


77 K de vizionări





1:10:46


MAREA RESETARE MONDIALĂ - cu Dr. CĂLIN GEORGESCU


Canal 33


553 K de vizionări


Comentarii • 16