Ascultati! Este infiorator!" Punctul de vedere al unui austriac despre ce se intampla cu padurile Romaniei:




---------- Forwarded message ---------
---------- Forwarded message --------- N.A.:

Despre toate acestea eu am scris în cele 4 volume: „Distrugerea și cucerirea României fără război”, în care am arătat cele șase lovituri date Statului Român, descriind fiecare lovitură, concret, începând cu lovitura politică din decembrie 1989, apoi continuând cu celelalte (agricultura, finanțele – băncile -, economia, starea socială, moralitatea, învățământul, justiția, armata, poliția, religia etc etc). Începuturile au fost inițiate de cei doi jidani: Marcel-Ilici-Ion Iliescu (corcitură între jidan și țigan, nume adevărat Ivanovici) și Petre Roman (jidan, nume adevărat Neuerland – cel care a spus că industria noastră este formată din fiare vechi). Acești trădători de țară, criminali notorii ai națiunii române, astăzi sunt chemați de tmbeleviziunile române (patronii acestora fiind câteva familii de jidani – care stăpânesc și cele mai mari ziare românești și străine) și ne dau sfaturi despre ce trebuie să facem în continuare.

Accentuez că aceste cărți ale mele nu sunt citite (achiziționate) de către populație, care se comportă precum au spus Petre Țuțea „Numai un tâmpit ca mine putea face 13 ani de pușcărie pentru un popor de idioți”, sau Ion Creangă: „Știu că sunt un prost, dar când privesc în jur prind curaj”, sau Brâncuși: „Când am plecat v-am lăsat săraci și proști, iar când am venit v-am găsit mai săraci și mai proști”). Ăștia suntem, o națiune de idioți, care încetul cu încetul va dispărea de pe harta Europei. S-a început cu desființarea diacriticilor (suntem singura țară din lume care am renunțat la diacritice), s-a început cu înlocuirea cuvintelor pur românești cu cuvinte sau expresii americane, s-a renunțat la pronumele de reverență, țiganilor li s-au zis „romi”, pentru ca numele lor să fie confundat în străinătate (Romania=țara romilor), de aceea în Germania ni se spune, în loc de români suntem numiți țigani.

Asta este domnilor! Singuri ne autodistrugem, dar nu dorim să ne cunoaștem trecutul, prezentul și care va fi viitorul! Dovadă, cărțile mele cu documente originale din Fondurile Serviciilor Secrete, documente existente la Arhivele Naționale Centrale de Istorie, pe care Domniile Voastre nu doriți să le citiți din cărțile mele și nici alți români nu doresc. Respectați, ca și ceilalți români, spusele lui P. Țuțea, Ion Creangă și Brâncuși.

Să nu vă supărați că sunt cinstit și direct, deoarece Nicolae Iorga a spus: „Critica este ca apa rece. Face rău numai dinților stricați”

Trăiască România, care în curând va deceda!

Mircea Vâlcu-Mehedinți"