Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Bază de date cu email-uri de la Primarii, Scoli, Gradinite si Preoti din MOLDOVA

  1. #1
    Senior Member Avatarul lui obi
    Data înscrierii
    23.06.2015
    Locație
    Craiova
    Posturi
    953

    Bază de date cu email-uri de la Primarii, Scoli, Gradinite si Preoti din MOLDOVA

    Bază de date cu email-uri de la Primarii, Scoli, Gradinite si Preoti din MOLDOVA
    -Ce este cu albastru are cel putin o adresa de email!
    -Ce este cu rosu nu este completat sau nu am gasit adresa de email!


    Raion, Oras Bază de date email
    Școli și Grădinițe
    Bază de date email
    Primării
    Bază de date
    email
    Preoți, Mânastiri,
    Schituri
    Anenii Noi Scoli si Gradinite Primarii
    Basarabeasca Scoli si Gradinite
    Primarii
    Briceni Scoli si Gradinite Primarii
    Cahul Scoli si Gradinite Primarii
    Cantemir Scoli si Gradinite Primarii
    Călărași Scoli si Gradinite Primarii
    Căușeni Scoli si Gradinite Primarii
    Cimișlia Scoli si Gradinite Primarii
    Criuleni
    Primarii
    Dondușeni
    Primarii
    Drochia
    Primarii
    Dubăsari
    Primarii
    Edineț
    Primarii
    Fălești
    Primarii
    Florești
    Primarii
    Glodeni
    Primarii
    Hîncești Scoli si Gradinite Primarii
    Ialoveni
    Primarii
    Leova Scoli si Gradinite Primarii
    Nisporeni
    Primarii
    Ocnița
    Primarii
    Orhei
    Primarii
    Rezina

    Primarii
    Rîșcani
    Primarii
    Sîngerei
    Primarii
    Soroca
    Primarii
    Strășeni
    Primarii
    Șoldănești
    Primarii
    Ștefan Vodă
    Primarii
    Taraclia
    Primarii
    Telenești
    Primarii
    Ungheni
    Primarii
    Chișinău Scoli si Gradinite Primarii
















    Muzee din
    RomâniaRentrigită







    Multumesc Tatalui Ceresc, Domnului Isus, Sfintei Treimi, Maica Domnului, Sfintilor, pentru ajutor!
    Ultima modificare făcută de obi; Acum 2 zile la 23:51.
    Ce facem pentru noi moare cu noi, ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor! Albert Pine
    Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul. Mihai Eminescu
    „Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce.” Mark Twain!

  2. #2
    Senior Member Avatarul lui obi
    Data înscrierii
    23.06.2015
    Locație
    Craiova
    Posturi
    953
    Ce facem pentru noi moare cu noi, ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor! Albert Pine
    Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul. Mihai Eminescu
    „Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce.” Mark Twain!

  3. #3
    Senior Member Avatarul lui obi
    Data înscrierii
    23.06.2015
    Locație
    Craiova
    Posturi
    953
    Adresa:
    Piaţa Marii Adunări Naţionale nr. 1
    Casa Guvernului
    MD-2033 Chişinău
    Republica Moldova
    Tel. anticameră: +373 (0) 22 22 76 20
    mecc@mecc.gov.md

    LISTA DE TELEFOANE
    Nr. d/o Numele Prenumele Funcția Nr. de telefon e-mail
    Conducerea Ministerului
    1 Corneliu Popovici Ministru 22 76 20 corneliu.popovici@mecc.gov.md
    2 Anatolie Topală Secretar general al ministerului 23 37 82 anatolie.topala@mecc.gov.md
    3 Grîu Natalia Secretar de stat, domeniul educației 23 32 89 natalia.griu@mecc.gov.md
    4 Chistol Andrei Secretar de stat, domeniul culturii 23 34 33 andrei.chistol@mecc.gov.md
    5 Secretar de stat, domeniul cercetării 25 05 88
    6 Gheorghiu Ivan Secretar de stat, domeniul tineretului și sportului 23 32 83 ivan.gheorghiu@mecc.gov.md
    Cabinetul Ministrului
    7 șef de cabinet 23 85 39
    8 consilier 23 85 39
    9 Gurmuzachii Ludmila asistent 22 76 20 ludmila.gurmuzachii@mecc.gov.md
    Direcția analiză, monitorizare și evaluare a politicilor
    10 Cojocaru Tudor șef Direcție 23 26 80 tudor.cojocaru@mecc.gov.md
    11 Pavlov Ludmila șef adjunct Direcție 23 24 15 ludmila.pavlov@mecc.gov.md
    12 Susarenco Olga consultant principal 21 07 75 olga.susarenco@mecc.gov.md
    13 Gavriliță Galina consultant principal 23 34 02 galina.gavrilita@mecc.gov.md
    14 Bezu Angelina consultant superior 23 37 66 angela.bezu@mecc.gov.md
    15 Tonu Maricica consultant 23 80 61 maricica.tonu@mecc.gov.md
    Serviciul politici în domeniul relații interetnice
    16 Bobeică Ala consultant principal 23 85 39 ala.bobeica@mecc.gov.md
    17 Belanciuc Iulia consultant principal 23 38 82 iulia.belanciuc@mecc.gov.md
    Serviciul audit intern
    18 Stati Andrei șef Serviciu 54 23 19 andrei.stati@mecc.gov.md
    19 Gînu Andrei auditor intern principal 54 23 19 andrei.ginu@mecc.gov.md
    Serviciul probleme speciale
    20 Chilaru Mihail consultant principal 27 84 97 mihail.chilaru@mecc.gov.md
    Direcția învățământ general
    21 Crudu Valentin șef Direcţie 23 34 60 valentin.crudu@mecc.gov.md
    22 Goraş Mariana șef adjunct Direcţie 23 32 12 mariana.goras@mecc.gov.md
    23 Gaiciuc Valentina consultant principal 23 33 83 valentina.gaiciuc@mecc.gov.md
    24 Nikitcenko Ala consultant principal 23 34 15 ala.nikitcenko@mecc.gov.md
    25 Pagânu Victor consultant principal 23 36 87 victor.paginu@mecc.gov.md
    26 Lungu Corina consultant principal 23 24 72 corina.lungu@mecc.gov.md
    27 Marț Viorica consultant principal 23 38 97 viorica.mart@mecc.gov.md
    39 Ceapa Valentina consultant principal 23 22 84 valentina.ceapa@mecc.gov.md
    30 Prisacaru Angela consultant principal 23 27 85 angela.prisacaru@mecc.gov.md
    31 Vrânceanu Maria consultant principal 23 71 97 maria.vranceanu@mecc.gov.md
    Direcția învățământ profesional tehnic
    32 Gîncu Silviu șef Direcție 23 33 51 silviu.gincu@mecc.gov.md
    33 Rusnac-Frăsîneanu Magdalena consultant principal 23 27 22 magdalena.rusnac@mecc.gov.md
    34 Plamadeala Valentina consultant principal 21 03 77 valentina.plamadeala@mecc.gov.md
    35 Mereacre Victoria consultant principal 23 36 91 victoria.mereacre@mecc.gov.md
    36 Guitu Carolina consultant superior 27 75 08 carolina.guitu@mecc.gov.md
    37 Ceban Eudochia consultant 23 27 07 eudochia.ceban@mecc.gov.md
    Direcția politici în domeniul învățământului superior
    38 Velișco Nadejda șef Direcție 23 24 43 nadejda.velisco@mecc.gov.md
    39 Usaci Doina consultant principal 23 32 13 doina.usaci@mecc.gov.md
    40 Ciobanu Olesea consultant principal 23 36 52 olesea.ciobanu@mecc.gov.md
    41 Parhomenco Lilia consultant superior 23 21 07 lilia.parhomenco@mecc.gov.md
    42 Andronic Arcadii consultant 23 24 64 arcadii.andronic@mecc.gov.md
    Direcția politici în domeniul cercetării și inovării
    43 Onofrei Aliona Șef interimar Direcție 23 44 49 aliona.onofrei@mecc.gov.md
    44 Rusnac Alisa consultant principal 25 05 88 alisa.rusnac@mecc.gov.md
    45 Tretiacov Olga consultant principal 21 27 01 olga.tretiacov@mecc.gov.md
    46 Guțu Gheorghe consultant principal 21 27 01 gheorghe.gutu@mecc.gov.md
    47 Duhlicher Olga consultant principal 23 27 46 olga.duhlicher@mecc.gov.md
    48 Vacarenco Iulia consultant principal 23 44 49 iulia.vacarenco@mecc.gov.md
    Direcția cadrul național al calificărilor
    49 Gherștega Tatiana șef Direcție 21 03 78 tatiana.gherstega@mecc.gov.md
    55 Condruc Viorica consultant principal 23 45 00 viorica.condruc@mecc.gov.md
    51 Isac Rodica consultant principal 27 75 69 rodica.isac@mecc.gov.md
    52 Sava Nadejda consultant superior 27 75 69 nadejda.sava@mecc.gov.md
    Direcția arte și industrii creative
    53 Dabija Orest șef Direcție 23 39 55 orest.dabija@mecc.gov.md
    54 Boțolin Sergiu consultant principal 23 22 04 sergiu.botolin@mecc.gov.md
    55 Boboc Serghei consultant principal 23 40 28 serghei.boboc@mecc.gov.md
    56 Derevici Adriana consultant superior 23 21 05 adriana.derevici@mecc.gov.md
    57 Rudakov Ecaterina consultant superior 23 40 26 ecaterina.rudakov@mecc.gov.md
    Direcția patrimoniu cultural
    58 Pociumban Svetlana șef Direcție 23 39 03 svetlana.pociumban@mecc.gov.md
    59 Garconița Rita consultant principal 23 80 67 rita.garconita@mecc.gov.md
    60 Raileanu Maria consultant principal 23 40 29 maria.raileanu@mecc.gov.md
    61 Mischevca Mariana consultant superior 23 80 13 mariana.mischevca@mecc.gov.md
    Direcția tineret
    62 Macarenco Larisa consultant principal 82 08 66 larisa.macarenco@mecc.gov.md
    63 Dumbrăveanu Aliona consultant superior 82 08 59 aliona.dumbraveanu@mecc.gov.md
    64 Savițchi Svetlana consultant 82 08 65 svetlana.savitchi@mecc.gov.md
    Direcția sport
    65 Mutruc Petru șef Direcție 25 04 97 petru.mutruc@mecc.gov.md
    66 Iacub Ion consultant principal 25 04 59 ion.iacub@mecc.gov.md
    67 Onică Vasile consultant principal 21 03 62 vasile.onica@mecc.gov.md
    68 Mironov Liviu consultant superior 25 04 59 liviu.mironov@mecc.gov.md
    Serviciul învățare pe tot parcursul vieții
    69 Denița-Boțolin Cristina șef Serviciu 23 22 07 cristina.denita@mecc.gov.md
    70 Baleca Marcelina consultant principal 23 27 21 marcelina.baleca@mecc.gov.md
    71 Luca Ala consultant principal 23 22 07 ala.luca@mecc.gov.md
    Direcția management instituțional
    72 Erhan Vera șef Direcție 23 80 64 vera.erhan@mecc.gov.md
    Secția resurse umane
    73 Ghenciu Nicolae șef Secție 23 27 62 nicolae.ghenciu@mecc.gov.md
    74 Bostan Angela consultant principal 23 35 64 angela.bostan@mecc.gov.md
    75 Melenciuc Raisa consultant superior 23 33 20 raisa.melenciuc@mecc.gov.md
    76 Zubatîi Veronica specialist principal 23 48 38 veronica.zubatii@mecc.gov.md
    Secția financiar administrativă
    77 Soga Olga consultant principal 21 07 74 olga.soga@mecc.gov.md
    78 Mihăilă Valentina consultant principal 23 38 60 valentina.mihaila@mecc.gov.md
    79 Frunze Tamara consultant principal 23 32 01 tamara.frunze@mecc.gov.md
    80 Balan Rita consultant principal 23 30 76 rita.balan@mecc.gov.md
    81 Bîtlan Victoria consultant principal 23 39 74 victoria.bitlan@mecc.gov.md
    82 Țurcanu Alina consultant principal 23 39 74 alina.turcan@mecc.gov.md
    83 Grozav Mariana consultant principal 23 33 50 mariana.grozav@mecc.gov.md
    84 Iacunina Tatiana consultant superior 23 85 40 tatiana.iacunina@mecc.gov.md
    85 Brașoveanu Silvia consultant superior 23 40 24 silvia.brasoveanu@mecc.gov.md
    86 Abașev Eugeniu consultant superior 27 74 76 eugen.abasev@mecc.gov.md
    87 Buciumaș Sergiu consultant superior 23 37 73 sergiu.buciumas@mecc.gov.md
    Serviciul tehnologiei informației și comunicațiilor
    88 Ciorici Corneliu consultant principal 23 32 20 corneliu.ciorici@mecc.gov.md
    89 Stratu Eugen specialist principal 23 27 07 eugen.stratu@mecc.gov.md
    Secția managementul documentelor
    90 inspector superior controlul asupra executării hotărârilor 23 35 60
    91 inspector superior controlul asupra executării hotărârilor 23 35 60
    92 Grigorev Valentina inspector asupra executării hotărârilor 23 27 80
    Secția juridică
    93 Braguța Rodica șef Secție 23 36 78 rodica.braguta@mecc.gov.md
    94 Berghi Ana consultant superior 23 36 78 ana.rusu@mecc.gov.md
    95 Galan Doina-Cezara consultant 27 50 55 doina.cezara.galan.mecc.gov.md
    Serviciul informare și comunicare cu mass media
    96 Gafencu Doina consultant principal 23 80 02 doina.gafencu@mecc.gov.md

    https://mecc.gov.md/ro/content/informatii-de-contact-0
    Sa vedem daca se pot incadra in acesta sectiune!
    Ce facem pentru noi moare cu noi, ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor! Albert Pine
    Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul. Mihai Eminescu
    „Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce.” Mark Twain!

  4. #4
    Senior Member Avatarul lui obi
    Data înscrierii
    23.06.2015
    Locație
    Craiova
    Posturi
    953
    Bază de date cu email-uri de la Primarii, Scoli, Gradinite si Preoti din MOLDOVA
    -Ce este cu albastru are cel putin o adresa de email!
    -Ce este cu rosu nu este completat sau nu am gasit adresa de email!


    Raion, Oras Bază de date email
    Școli și Grădinițe
    Bază de date email
    Primării
    Bază de date
    email
    Preoți, Mânastiri,
    Schituri
    Anenii Noi Scoli si Gradinite Primarii
    Basarabeasca Scoli si Gradinite
    Primarii
    Briceni Scoli si Gradinite Primarii
    Cahul Scoli si Gradinite Primarii
    Cantemir Scoli si Gradinite Primarii
    Călărași Scoli si Gradinite Primarii
    Căușeni Scoli si Gradinite Primarii
    Cimișlia Scoli si Gradinite Primarii
    Criuleni
    Primarii
    Dondușeni
    Primarii
    Drochia
    Primarii
    Dubăsari
    Primarii
    Edineț
    Primarii
    Fălești
    Primarii
    Florești
    Primarii
    Glodeni
    Primarii
    Hîncești Scoli si Gradinite Primarii
    Ialoveni
    Primarii
    Leova Scoli si Gradinite Primarii
    Nisporeni
    Primarii
    Ocnița
    Primarii
    Orhei
    Primarii
    Rezina

    Primarii
    Rîșcani
    Primarii
    Sîngerei
    Primarii
    Soroca
    Primarii
    Strășeni
    Primarii
    Șoldănești
    Primarii
    Ștefan Vodă
    Primarii
    Taraclia
    Primarii
    Telenești
    Primarii
    Ungheni
    Primarii
    Chișinău Scoli si Gradinite Primarii
















    Muzee din
    RomâniaRentrigită







    Multumesc Tatalui Ceresc, Domnului Isus, Sfintei Treimi, Maica Domnului, Sfintilor, pentru ajutor!
    Ce facem pentru noi moare cu noi, ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor! Albert Pine
    Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul. Mihai Eminescu
    „Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce.” Mark Twain!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •