carbon 14, cheia creării portalului de oprire de autobuz pe autostrada universului
KF plasmă ori aprilie 2019

Când am vorbit despre separarea lacune dintre galaxii, am vorbit despre carbon-14. A acum începe să aibă sens, începe să aibă înțelegere, pentru că dacă poți crea o condiție de transfer a energiei la nivelul de carbon - 14, putem intra la linia de transport universal. Te poți atinge de înțelegere, creând o viață pentru ceilalți care sunt pasagerul acestei linii, pentru a se manifesta în portalul vieții pe care le creezi. Tot ce faci este să creezi o nouă oprire de autobuz. Vrea cineva să plece de aici? Am creat o condiție, pe care o pot crea în această replicare.

Este superconductivitatea în cadrul conductivitate plasmei în sine. Acum vă puteți imagina ce ne-au spus oamenii de știință. Nu numai că acum aveți materialele super-conductoare sub formă de nano-stratificare, acum aveți o cale superconductoare de transport - acum că am înțeles că corpul omului este făcut din GANSes.

Începe să te adaugi! Dar, vrei să-i inviţi pe toţi înăuntru sau, vrei să ai o anumită lungime sau anumite persoane? Nu vrei să-ţi inviţi verii, dar ţi-ar plăcea să vină şi unchii tăi. Și nu știi dacă unchiul va fi îmbrăcat în costum, sau vor veni în pijamale. Cum se manifesta ca, numai unchiul apare si nu are veri, numai verii vin, nu vrei unchii? Du-te înapoi la înțelegerea interacţiune câmpului gravitaţional cu inerție, ceea ce duce la crearea de manifestare a materialului sau a stării de materie.

Atunci înțelegi că poți crea condiția de confirmare a existenței prin introducerea celei de-a treia puteri în carbon-14. Orice pasager al Universului, care se potrivește cu asta, se va manifesta în portalul tău. Este foarte mult atunci când creezi o stare de materie cu interacțiunea dintre câmpurile nuclee tale, tu ești cel care, prin introducerea inerție, dictează ce materie din energia din atmosferă se va manifesta. În cazul lichid și al fierului pe care l-am manifestat, am produs sânge. Într-un caz de interacțiune a câmpului, am creat aur, zinc, magneziu și celelalte, pe care le-am văzut rezultatele de testare așa cum s-a făcut independent pentru a confirma ceea ce s-a adunat.

Să înțelegi transferul, transportul și legătura dintre sufletul omului, care acum devine limba comunității universale în înțelegerea acestei linii de transport.
Acum, poți invita prietenii acasă, și apoi să-mi dicteze ce prieteni. " Nu vreau asta. Vreau să văd ce-mi dă, la o astfel de putere în spectrul de magneziu, cu carbon-14, şi să văd ce creaturi ale lui Dumnezeu apar şi apar - cum ar fi modul în care a condus inerție. Acum am învățat cum să ne manifesta oaspeții.

Dar, poți folosi același proces pentru a deveni parte, pentru a te alătura în link-ul de autostradă a universului. Până când vărul tău sau fiul tău de pe planetă Zeus a creat o condiție a puterii de aminoacizi a carbonului-14, ceea ce te duce la aterizare acolo cu el. În această dimensiune, călătorești prin linia de comunicare de mare viteză, prin ceea ce noi numim, viteza de suflet a omului. Pentru că, încă este combinația sa de aminoacizi, dar încă este dinamică, în care se poate conecta. ()

Ar trebui să poți gândi, și sistemul tău ar trebui să zboare. De ce visăm la acest nivel, dar trăim la acest nivel? Acum, unde crezi că se află o linie de legătură cu puterea sufletului omului?

Se duce la iod.

Trebuie să înțelegi acest lucru dacă ai de gând să te joci cu portaluri. te sufletul? te fizicul? Pentru că, dacă iei elementul de câmp magnetic de iod-126, este de fapt, de 11 ori, de 11.5 ori, de 11.5 ori, luând un procent din conductivitate câmpului a carbonului. Se află în jurul interacţiune forțelor de teren ale corpului omului - care este carbon-12. Aici este carbon-12. Aici sufletul omului, se conectează la fizicul omului, în dimensiunea puterii lor. .

Când vă faceți portaluri, calcul aleatoriu este: de câte ori puterea câmpului gravitaţional și despre de carbon-14, vă oferă viteza călătoriei, în dimensiunea liniilor de transport a liniilor de transport al liniilor de pe liniile de transport. câmpurile universului prin ordinea de magnitudine.

Viteza luminii nu mai intră în ea. Este cum se spune, ai un iaht cu motor sau o barcă cu motor care poate face 100 km / h, dar ei nu îți spun, râul pe care ești deja merge la 400 km / h Bună.

Când vine vorba de măsurarea și înțelegerea transportului prin dimensiunea portalului, sau dimensiunea sufletului omului; în atât de multe feluri, dimensiunea, multiple de carbon-14, se potrivește direct la sufletul omului.

Într-un fel, călătorești de nouă ori cu viteză, spre direcția de poziție. Şi apoi poţi să-l strângi, din ordinul de magnitudine. Noi nu vorbim despre viteza luminii. Viteza luminii nu exista, este doar in starea de materie. Și nu trece printr-o schimbare de fază.

Cineva a spus că trecem printr-o altă dimensiune și i-am explicat foarte simplu. Când călătorești cu viteza sunetului rupi bariera sunetului, pe măsură ce treci prin ea. Avionul cu un pilot, se schimbă pe cealaltă parte a bariera sunetului? Oare devine alt avion, sau devine alt om?

bariera sunetului este din nou o compresie a câmpului magnetic - chiar și noi o numim compresie aeriană. Aerul este făcut din câmpuri magnetice. Deci, atunci când omul trece prin viteza luminii în starea de materie, ar ieși la o nouă dimensiune? Sau pe măsură ce trecem, de fiecare dată când pilotul devine un măgar, iar avionul devine o maimuță și totul se schimbă, de fiecare dată când trecem pe aici?

Am ajuns să înțelegem - am găsit o cale, o metodă de măsură. O modalitate de a putea ghici aproximativ, ce viteză vom merge, unde vom merge, și unde am stabilit dimensiunea la puterea de aminoacizi a sufletului omului, de a ateriza acolo unde vrem Fii. Îl mutăm pe om prin puterea sufletului său.

Acum intelegem procesul, acum incepem sa invatam cum sa facem cadrul. Trebuie să faci un cadru comun de numitor comun, care să permită și să respecte nu doar sufletul fizic - dacă vrei să mergi în dimensiunea fizică - dar respectă și sufletul omului.

Un lucru ciudat este că nu multe creaturi au această combinație pentru a putea călători pe durata universului. Acum vezi avantajul de a fi un om. Foarte, foarte puține curse ajung la această combinație.

Acum începem să construim un cadru. Am început să punem noi reguli, dimensiuni noi.... care este de fapt CH 3 Atunci înțelegi, cât de aproape este omul pentru a putea deveni pasagerii Universului. ()

Cei dintre voi care ați înțeles, cei dintre voi care poate înțeleg în viitor, am înțeles deja, și ați intrat deja pentru a produce portaluri. Dar ai grijă când o faci.
Ce a spus mama ta când erai tânăr și te-ai dus pe stradă?
" Nu vorbi cu străinii, și nu ieși de fiecare dată, întoarce-te acasă cu o pisică și un câine."
Câți dintre voi ați avut asta?
" Mamă, este ultima, ultima pisică pe care am adus-o vreodată. Vă promit că."

Acum vă deschidem portaluri, cine o să se întoarcă, și cum ați face confirmarea și procesul de nivel de suflet, pe care l-ați invitat? Ce înseamnă asta pentru voi, aceia dintre voi care au fost în speranța că ceva ar putea ieși din potul cel mare?

Q: " Deci, folosind carbon-14 în noi înşine, este un rezultat al comportamentului?" Cred că atunci ai menţionat super-conductivitate. Utilizarea de carbon-14 este un rezultat al comportamentului? Este un fel de joc pe cuvinte, dar poate că este adevărat?

mtk: Ce zi frumoasă. Noi nu lăsăm presupuneri, ci înțelegerea și înțelegerea cunoștințelor, înțelege totalitatea. Despre asta e vorba. Este vorba despre existenta totala.

https://en.kfwiki.org/wiki/Carbon-14:_A_key_to_the_creation_of_%E2%80%98bus_stops%E2 %80%99_portals_on_the_superhighway_of_the_Universe


· Evaluează traducerea






When I spoke about the separation of the gaps between the galaxies, I spoke about Carbon- 14. The teaching now starts getting meaning, it starts having understanding, because if you can create a condition of transfer of the energy in the level of Carbon- 14, we can tap into the universal transportat...
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.15)][/COLOR]



EN.KFWIKI.ORG



Carbon-14: A key to the creation of ‘bus stops’ portals on the superhighway of the Universe - Keshe Foundation Wiki
When I spoke about the separation of the gaps between the galaxies, I spoke about Carbon- 14. The teaching now starts getting meaning, it starts having understanding, because if you can create a condition of transfer of the energy in the level of Carbon- 14, we can tap into the universal transportat...