-------- Mesajul original --------
Subiect: URGENT SCRIEȚI LA WASHINGTON!
Dată: Sat, 14 Dec 2019 18:29:28 +0000 (UTC)
de la: Gheorghe Gavrila Copil <gheorghegavrilacopil@yahoo.com>


Nici un utilaj nu va mai putea lucra înRomânia, împotriva României!
www.noidacii.ro nr134

Linkul de mai jos, pentru a scrie acum laWashington. Tot acum retransmiteți românilor, oficialităților.
Trei oameni se vor reuni, în această săptămână, de parteacealaltă a Atlanticului. Sunt din Argentina, Elveția și Australia. Nu suntjudecători de profesie, dar vor judeca. Nu au fost niciodată la RoșiaMontană, totuși, îi vor decide viitorul.
În spatele ușilor închise ale tribunalului de arbitraj al BănciiMondiale din Washington vor fi audiați un număr select de martori. Tu, eu sausutele de mii de oameni care au ieșit în stradă pentru Roșia Montană nu ne vomafla printre acei martori. Cei trei oameni despre care vorbesc suntarbitrii cazului Gabriel Resources vs. Romania. Ei vor decide. ”
https://mail.yahoo.com/d/folders/1/m...r=none&.src=fp
Nici un utilaj nu va mai putea lucra înRomânia, împotriva României!
Domnilor, Doamnelor,
Vă ”mulțumim” că ați crezut că puteținimici orice șansă pentru poporul român, de a beneficia de propriile bogății.Am participat la Mitingurile pentru Roșia Montană. Tinerii din întreaga Românies-au pus în mișcare,dar și la Berlin, Londra, Praga, Viena,Washington, New York și în multe alte locuri. Ne-ați trezit la solidaritate națională.Avem un partid legal constituit,Partidul Noi, Getodacii! Va acționa cu toată hotărârea în consens cusolidarizarea națională. Am vorbit cu tinerii care demonstrau pentru Roșia Montană,pentru a forma un partid...Jefuirea României de propriile bogății va înceta.Cine va îndrăzni să se opună vointei naționale?! Nici un utilaj nu va mai putealucra în România, împotriva României!
Partidul Noi, Getodacii!
Copil Gheorghe-Gavrilă, președinte
partidulnoigetodacii@gmail.com
Societatea culturală București-Chișinău
www.noidacii.ro