Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Comitet de initiativa pentru organizarea BICENTENARULUI

Administrator
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    1.030

Comitet de initiativa pentru organizarea BICENTENARULUI

Din comunicarile derulate cu dl G.D. Iscru a reiesit sugestia domniei sale de a ne implica in organizarea si popularizarea aniversarii BICENTENARULUI, respectiv Aniversarea a 200 de ani de la Revolutia lui Tudor Vladimirescu de la 1821.

La finalul Simpozionului Vizionarii Neamului nostru ED2, din 7 decembrie 2019 am impartit participantilor informatiile transmise de dl G.D. Iscru si am deschis lista pentru cei ce doresc sa se implice.

În acest moment suntem 7 persoane:
    Zamfir Catalin, Nicușor Moise, Domnița Rațiu, Cristian Margareta, Andrei Elena, Lăjea Ștefan si Adrian Pop.

Daca doriti sa va implicati va rog sa lasati un comentariu la aceasta postare si sa precizati o modalitate prin care doriti sa intram in legatura (skype, whatsapp, facebook, e-mail).
    Puteti de asemenea sa ne trimiteti datele de contact pe e-mail la adresa artazalmoxa@gmail.com

Senior Member Avatarul lui obi
    Data înscrierii
    23.06.2015
    Locație
    Craiova
    Posturi
    886
    Este pacat sa il tin doar pentru mine trebuie sa se stie de el, de timbrul meu
    Ce facem pentru noi moare cu noi, ceea ce facem pentru altii, pentru lume, ramane nemuritor! Albert Pine
    Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totul. Mihai Eminescu
    „Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce.” Mark Twain!

Administrator
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    1.030
    Geo Stroe - Susțin inițiativa împreună cu SenatulADR
    Mesaj preluat de pe facebook..

Sa speram ca vom putea si comunica pentru realizarea obiectivului asumat.

Administrator
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    1.030
    Inca 8 oameni deosebiti s-au alaturat initiativei noastre, este vorba despre
    Dan Culcer
    Madalina Antonescu
    Maria Rodica Parvan
    Stefan Dumitrescu
    Pr. Al. Stănciulescu-Bârda
    Luiza Wolf
    George Păun
    Nicolae Musat

Acum suntem 16!

Administrator
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Locație
    CRAIOVA
    Posturi
    1.030
    Si dl ing. Sorin Popescu din Craiova se alatura!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •