Mai explic odata banca de date cu adresele de e-mail.

Thursday, February 16, 2012 10:01 AM
From:
"Adi Pop" <adipop@popservice.ro>
View contact details
To:
moisa.emilia@gmail.com, ioanaalex68@yahoo.com, alecu_ioan@yahoo.com, pentrubunulsimt@hotmail.com, adipop@popservice.ro, zalmoxa_adipop@yahoo.com, enciustefan@yahoo.com, banuionutgabriel1@gmail.com, arienne2003@yahoo.com, tanasescu.dragos@yahoo.com, enciudoru@yahoo.com, loredanapavel27@yahoo.com, office_konexarte@yahoo.com, administrator@cab.ro, eu_sunt9910@yahoo.com, soriniordache.email@yahoo.com, cici7773@yahoo.fr, nicolaenacioiu@yahoo.com, bel_briio@yahoo.com, aurel_vlad2000@yahoo.com, nicolaerolea@clicknet.ro, spt2000ro@yahoo.com, scurtcircuitoltean@gmail.com, mihaelahq@yahoo.com, mihaeladraghici@hotmail.com, florin@popservice.ro, pse_flori@yahoo.com, yo7aoz@yahoo.com, Radu_necea@yahoo.com, cristina_ruris@yahoo.com, catalin_ruris@yahoo.com, gabi@popservice.ro, research@popservice.ro, doinap@popservice.ro, ioanpop@yahoo.com, l_cantemir@yahoo.com, sanda_romosan@yahoo.com, sales@popservice.ro, alice_nacioiu@yahoo.com, spt2000ro@yahoo.com, herrvonbartosh@yahoo.com, andrei.patrut@yahoo.com, ioanlung2006@yahoo.com, sboraeugen@yahoo.com
AM MAI SCRIS SI REPET. Fiecare sa-si trimita adresa de mess tuturor daca doreste, sa nu mai fac si serviciul acesta acum ca sunt satul de munca-n zadar.



Membrii SFATULUI BATRANILOR

moisa.emilia@gmail.com,
ioanaalex68@yahoo.com,
alecu_ioan@yahoo.com,
pentrubunulsimt@hotmail.com,
adipop@popservice.ro,
zalmoxa_adipop@yahoo.com,



MEMBRII SCOLII ZALMOXA

enciustefan@yahoo.com,
banuionutgabriel1@gmail.com,
arienne2003@yahoo.com,
tanasescu.dragos@yahoo.com,
enciudoru@yahoo.com,
alice_nacioiu@yahoo.com,



MEMBRII FAMILIEI MELE

mihaelahq@yahoo.com,
mihaeladraghici@hotmail.com,
florin@popservice.ro,
pse_flori@yahoo.com,
yo7aoz@yahoo.com,
Radu_necea@yahoo.com,
cristina_ruris@yahoo.com,
catalin_ruris@yahoo.com,
gabi@popservice.ro,
research@popservice.ro,
doinap@popservice.ro,

La aceste adrese de mai sus puteti sa trimiteti mesajul vostru la toti odata, pentru ca sunt sigur ca nu se simt deranjati.

================================================== ==================



O PARTE DIN CEI CU CARE AM LUCRAT LA SC ZALMOXA - ei inteleg cel mai bine ce spun, numai ca nu se mai implica si este obtiunea lor ce trebuie respectata.

loredanapavel27@yahoo.com,
office_konexarte@yahoo.com,
administrator@cab.ro,
eu_sunt9910@yahoo.com,
soriniordache.email@yahoo.com,



COMUNIC CU EI - in speranta ca ni se vor alatura.

cici7773@yahoo.fr,
nicolaenacioiu@yahoo.com,
bel_briio@yahoo.com,
aurel_vlad2000@yahoo.com,
nicolaerolea@clicknet.ro,
spt2000ro@yahoo.com,
scurtcircuitoltean@gmail.com,


----------------------------------------------------------------

COMUNIC CU EI RAR - Asa sunt zeci, sute de persoane.....

ioanpop@yahoo.com,
l_cantemir@yahoo.com,
sanda_romosan@yahoo.com,
sales@popservice.ro,
spt2000ro@yahoo.com,
herrvonbartosh@yahoo.com,
andrei.patrut@yahoo.com,
ioanlung2006@yahoo.com,
sboraeugen@yahoo.com,



O PARTE DIN FOSTII CURSANTI AI SCOLII ZALMOXA

adrianaraluca_2@yahoo.com;
marian_stancu85@yahoo.com;
bogdanandrei13@yahoo.com;
stefanita_olteanu@yahoo.com;
ella_visan@yahoo.com;
claudiuvasiluta@yahoo.com;
ciobanu_mugurel@yahoo.com;
ion_e31@yahoo.com;
dobrita.ionut88@gmail.com;
cristinaberhencz@yahoo.com;
florin.catalin91@yahoo.com;
fworldcontact@yahoo.com;
gabrielboldea@yahoo.com;
sandusapte@yahoo.fr;
vovan323@yahoo.fr;
zeineb.dakhel@yahoo.com;
cucu_paul@yahoo.com,

------------------------------------------------------------------

ZILNIC ne confruntam cu astfel de cazuri. Acesta este motivul pentru care am scris Doamnei MIrela ce pasi trebuie sa faca la inceput ca membra a SB.

NIMENI, NIMENI nu reuseste sa faca acesti primi pasi. Cum sa discutam lucruri complexe daca 3-4 lucruri simple nu le rezolvam. Sa nu cumva sa credeti ca este un moft al meu ce spun de ani buni tuturor.

Sarut mana MIrela,

Cred ca este util pentru noi toti din SB si din Scoala Zalmoxa :

1.- sa comunicam si pe mess, cum o fac cu Domnul Alecu si cu Tinerii din Scoala, zilnic. Macar ca ne spunem un Buna Ziua si-atat, avand alte prioritati. Numai ca ne stim ca suntem bine si sanatosi si este mare lucru.
2. - sa deschizi forumul imediat ce deschizi calculatorul si mess-ul. Este o locatie pe forum la care daca apelezi, afli tot ce este nou postat pe forum.
3. - sa inveti sa le simti starea de spirit a acelora cu care o sa comunici pe acest forum. Prima data trebuie sa-i cunosti pe fiecare in parte, cum este firesc. In Timp, cupandu-te intr-un procent si mai mare la acest Sistem de valori, o sa stii si tu cum gandesc in fiecare Clipa toti ceilalti. Te asigur de asta...


Ma bucur ca ne trimiti la toti odata e-mail-uri. Ne acordam astfel sansa de-a comunica mult mai eficient.

Eu incerc zilnic sa uit complet de orgoliu si de mandrie !

O zi Minunata,
adi

Pop Adrian: Buna Dimineata !
Alecu Ioan: Buna Dimineata
Pop Adrian: sunteti la serviciu ?
Pop Adrian: Doamna Marinela,
Este minunat darul, Dumneavoastra.
Daca sunteti de acord , va voi trimite si eu un articol pe care sa-l analizati si daca prezinta interes pentru cititori , sa fie publicat.
Cu respect,
ing. Alecu ioan.
Pop Adrian: mesajul asta a ajuns la mine
Pop Adrian: de-aia l-am rugat pe Ionut sa va ajute sa trimiteti mesajele la toti odata, cum fac eu
Alecu Ioan: Cred ca s-a intimplat , dar este bine.
Alecu Ioan is typing...
Alecu Ioan: Mai am 2 pagini si termin articolul care l-am promis
Pop Adrian: "marinela preoteasa" <scurtcircuitoltean@gmail.com>, moisa.emilia@gmail.com, ioanaalex68@yahoo.com, alecu_ioan@yahoo.com, pentrubunulsimt@hotmail.com, enciustefan@yahoo.com, banuionutgabriel1@gmail.com, arienne2003@yahoo.com, tanasescu.dragos@yahoo.com, enciudoru@yahoo.com, adipop@popservice.ro, zalmoxa_adipop@yahoo.com, loredanapavel27@yahoo.com, office_konexarte@yahoo.com, administrator@cab.ro, eu_sunt9910@yahoo.com, soriniordache.email@yahoo.com, cici7773@yahoo.fr, nicolaenacioiu@yahoo.com, bel_briio@yahoo.com, aurel_vlad2000@yahoo.com, nicolaerolea@clicknet.ro, spt2000ro@yahoo.com, mihaelahq@yahoo.com, mihaeladraghici@hotmail.com, florin@popservice.ro, pse_flori@yahoo.com, yo7aoz@yahoo.com, Radu_necea@yahoo.com, cristina_ruris@yahoo.com, catalin_ruris@yahoo.com, gabi@popservice.ro,
Pop Adrian: research@popservice.ro, sanda_romosan@yahoo.com, doinap@popservice.ro, ioanpop@yahoo.com, l_cantemir@yahoo.com, sales@popservice.ro, spt2000ro@yahoo.com, herrvonbartosh@yahoo.com, andrei.patrut@yahoo.com, ioanlung2006@yahoo.com, sboraeugen@yahoo.com
Pop Adrian: eu selectez toata banca asta de date si cu copy si ulterior paste, o pun la adresa de email
Pop Adrian: si dau send
Pop Adrian: in acest fel trimit la toti odata
Pop Adrian: am trimis
Pop Adrian: imi ia cateva secunde
Pop Adrian: restul face calculatorul.
Pop Adrian: este usor
Pop Adrian: ne ajuta astfel sa comunicam mult mai eficient, ca sa nu spun de alte avantaje imense ce ajuta la dezvoltarea INTUITIEI.