[13:14, 5.3.2019] Delia Crainici: Va multumesc!Cu stima!
[13:14, 5.3.2019] Zamfir Catalin: Cz, o sa facem pe whatsapp o conferinta noua - Avangarda de sacrificiu in care sa adaugi pe voi toti, pe d-na Delia , care mi-a dat telefon si mi-a spus sa facem un azil de batrani care sa-i poarte numele Sfantului Nil Dorobantu, pentru ca nu prea sunt copii la Crainici si pe domnul gen Craciunescu, ca este din Crainici. O sa deschidem un cont acolo si-o sa strangem bani cu Ajutorul lui DUMNEZEU pentru tot ce ne-am propus....Cabinet ulterior Clinica si Spital Oftalmologic, azil de batrani, gradinita, muzeu si ce mai trebuie penrtru a dezolta si consolida afaceri in zona. Cred ca si Domnul Dinului ni se alatura neconditionat. Elena nu are whatsapp...dar sunt sigur ca o sa vina si ea alaturi de noi. Ai telefoanele tuturor....
[13:14, 5.3.2019] Zamfir Catalin: Cu drag!
[13:17, 5.3.2019] Delia Crainici: Dumnezeu sa ne dea minte si suflet pentru a face lucrurile drepte si frumoase in memoria Parintelui Nil Dorobantu! Doamne ajuta!
[13:18, 5.3.2019] Adrian Pop: Suntem onorati Doamna Delia sa fim impreuna si sa punctam tot ceea ce vrem sa facem pentru Prietenul nostru comun, Sfantul Nil Dorobantu.
[13:18, 5.3.2019] Adrian Pop: DOAMNE AJUTA !
[13:19, 5.3.2019] Adrian Pop: S-O ADAUGI PE PE INGRID SI PE DOMNUL DINULUI.