Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234
Rezultate 31 la 32 din 32

Subiect: Conferinta skype "smerenie"

Administrator Avatarul lui admin
    Data înscrierii
    10.10.2011
    Posturi
    5.009
    robert, 00.19

Buna seara

Două pagini și cel de al doilea volum al cărții Mariei. Mi sa parut interesantă maniera de a descrie echilibrul

Ma bucur ca citiți cartea mariei . Eu o citesc si recitesc clar ca pot fi subiectiv , însă văzând aprecierile care vin din parte dumneavoastra ......am o bucurie infinită in suflet . O seara minunata si un an plin de realizări va urez tuturor.

Pop, 04.45
    Rolul nostru esteacela de a amplifica Lumina, concentric.....ATAT

Pe Maria o S o iau cu mine ori de câte ori pot, pentru ca sa i arat ceputini stiu....

Alina si cu Ingrid stiu ce MI se dezvăluia in plimbările noastra prin Munți...Mosu era si el enciclopedie.....peste tot pe unde mergeam...

Sunt curios ce MI se va spune in Portugalia...

Ce rol a avut Neamul nostru acolo....

Ag de turism o sa fie cea care va realiza schimbarea la propriu ....

Americanii cu proiectul piciumani...au prins o ....si au vrut sa finanțeze ei proiectul...

Avem încă legătura directa si sper sa putem transfera cat mai multă informație din lumile celelalte...

Toti cei care vor rămâne in acest nucleu vor beneficia de toate aceste schimbări de paradigma...

Poarta este deschisă datorită Echipei Sfantului nostru Arsenie Boca spere metadigma, informații necesare tuturor popoarelor, MI se spune...

Elena, sa facem bancile de date si Trimiteți emailul cu Simp PACE la cat mai l

Mulți..direct

Maria, cu cat ești mai mult cuplata la forum, fb si conferințele noastre, cu atat poarta de transfer a informațiilor este mai mare

Cineva sa salveze cele postarea aici, cum am spus azi noapte...

Sper sa ma pot odihni mai mult....ca la nivel de câteva minute....nu este pe roze...

Sper ca nu mai trebuie plătit si mai mult....

Sfântul Arsenie Boca spunea ca pentru fiecare dezvăluire se plătește un preț....

Prețul este inuman de mare....

Senior Member
    Data înscrierii
    28.04.2018
    Posturi
    136
    Trei simpozioane...12 pozeNu stiu...ma dandescCoperta 2si 3 la obârșie...Si cele 4 de la pace Ast@ avem de facut Si editura AvangardaSI COVOARELE...robert, 23:36.Alina, 01:36La origine, în antichitate, acest dans făcea parte dintr-un cult, misteriile zeului solar Mitra apărut la...https://www.daoism.roAlina, 06:59http://www.national.ro/dezvaluiri/romania-mea/fratia-cavalerilor-geto-daci-ai-lui-mitra-93363.html/adrianpop58, 09:14PosteazaAlina, 10:11trebuie sa facem invitatia si la Simpozionul Obarsia NeamuluiCe tematica va fi?Tb sa facem si programul excursiei in a doua zi dupa Simpozion. Va fi la noi in tara sau intr-o tara vecina?Catalin, 10:25nu am avut termatica nici la prima editiefac eu de luniexcursie..trebuie sa venim cu propunerinu e nimic stabilitdaca gasim ceva frumos si acceptabil ca bani..facem in taraAlina, 10:26nu stiu daca Dl Geo s-a gandit la o anume destinatiesi stabilita data simpozionuluiCatalin, 10:2723 martiePavel, 17:09Luni o sa deschidem cont nou pt arta Zalmoxa in Ing si tot acolo o sa mutam si banii ca sa fie mai simplu de operat orice plata la orice ora, chiar si in zile legale de pe telefon si tot de acolo se pot lua si extrasele lunare foarte simplu, fara drumuri la bancaO sa-mi trebuiasca actele asociatiei ca sa deschidem contulAlina, 17:18bunaavocata a mai spus ceva?Alina, 18:42Eugen Nicolaescu Vorbele Din Plumbhttps://www.scribd.comadrianpop58, 18:50OkVăzui munți întregi pe care S au plantat măslini si vita de vie...pe terase...Catalin, 18:51Luni pot sa îți dau acteleadrianpop58, 18:5230.000 de producători de vinuri in zona porto

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membri și 1 vizitatori)

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •