Ai 10,000 de euro in cont daca imi oferi informatii despre Manuel Tucaliuc de pe forumul ascuns de pe bootcamp.ro

Acolo sunt experietele si experimentele facute pe mine. Te bagi? Daca ai acces si in grupul 3D de pe facebook e super

Salveaza o viata si castiga niste bani!

Scrie-mi pe humansrights77@gmail.com

DE CE sa fii FRAIER si sa te multumesti cu 100 de ron (1 cartof comunist!), cand poti sa fii SMECHER si sa castigi 10.000 de euro?
Pentru asta ai nevoie sa renunti la egoul tau de barbat sarac si sa porti mandria, CURAJUL si capacitatea ca ai salvat o viata. O sa te invat sa ganesti CORECT ca un barbat! Sa stii ca viata are PRIORITATE!
Nici cel mai jegos securist comunist care s-a imbogatit pe nesimtite nu e mai presus de LEGE (Cristian Technics Timofte/Catalin Moraru)
Trimite-mi cateva print-screenuri si cateva dovezi consistente pe care le ai la INDEMANA ta de pe forumul ascuns bootcamp.ro sau de pe grupul nebunilor 3D despre Liga Justitiei si abia apoi sa ai pretentia la bani. Nu imi pierde timpul aiurea!
Am un interes mai mare decat atat... la Inalta Curte de Justitiei, acolo unde am un avocat bun pentru a-i beli ca o legenda.
Nu te lasa intimidat emotional sau manipulat NEGATIV, mai ales daca ai informatia la indemana si o poti folosi pentru CONTRA-ATAC. Stai linistit, totul este o ultra manipulare, nimic nu se intampla fara permisiunea TA. Te asigur de asta! Am un exemplu de omuletz (Marius Cazacu) care tot asa s-a legat de el comunistii securisti dar cu ajutorul unui avocat a rezolvat totul.

Te astept cu detalii pe humansrights77@gmail.com

-Zalmoxe