Pentru Domnul doctor !!!



Ii scriu azi Doamnei Carolina de Rosse, sotia Domnului Keshe, pentru o intalnire cu dansul a Domnului Keshe. Traducem mesajul in engleza si-l trimitem.



-------------


Sarut mana,

Am cunoscut la Milano un doctor, Emilian Dobrea, capabil sa distruga virusi si bacterii din corpul uman pe baza inventiilor lui. A tratat foarte multi pacienti considerati de medici ca fiind incurabili. Este foarte interesat de colaborare cu Domnul Keshe in ceea ce priveste scurtarea timpilor de lucru a tehnologiei descoperite de acesta si doreste sa aiba o dicutie impreuna.

DOAMNE AJUTA !


-----------

Greetings,



I met a doctor in Milan, Emilian Dobrea, who is capable of destroying viruses and bacteria in the human body, based on his inventions. He treated many patients who were incurable for other doctors. He's very interested in working with Mr. Keshe, regarding shortening the working timings of the technology discovered by him and he wish they could talk.


God help us!


Adrian Pop

-----------

Am discutat cu multe persoane zilele acestea privind Seminarul de la Craiova, din data de 29 Septembrie, tinut de sotul Dumneavoastra.




Trimit cateva poze de la laboratprul meu de la Craiova.