La 2/6/2018 9:48 PM, Asociatia Eurorustic a scris:












Cu placere sunteti invitat sa participati la eveniment ce va avea loc la
15 Februarie 2018 la Alexander Ballroom, Events Hall, Bucuresti, orele 9:00am - 6:00pm;

Ma numesc Alexandra si sunt 'Event Manager' la Compania Londoneza “Success Resources” despre care cu siguranta ati auzit, fiind international recunoscuta pentru evenimentele desfasurate si faimosii nostrii colaboratori ca: Tony Robbins, Roberty Kiyosaki, Jordan Belfort (Wolf of Wall Street), T. Harv Eker, Mary Buffett, Michelle Mone, and Donald Trump;si multi altii.

Summitul organizat de noi la Bucuresti va atinge numarul impresionant de o mie dintre cei mai renumiti investitori si oameni de afaceri in domeniul finantelor, personalitati locale si internationale bine cunoscute in lumea investitiilor in Cryptocurency si nu numai;
Este un moment unic sa intalniti la Summit cele mai proeminente nume si celebritati in domeniu.



Cu mult respect pentru tot ce faceti si reprezentati, vreau sa fac o destainuire, sunt si eu Romanca, iubesc tara in care m-am nascut, desi am crescut in Canada si m-am dezvoltat professional in Londra, din inima doresc ca Romania sa prospere economic, pentru ca are un potential fantastic in care eu inca mai cred, iar acest eveniment va fi o infuzie de prosperitate pentru noi toti.

Pentru ca locurile vor fi limitate, rog sa va inregistrati on line la:

http://cryptocurrencyinvestorsummit.com/vip-romania/

Promotion Code: cis-vip

Deasemenea, daca va inregistrati pana la data de Feb 2, 2018 puteti fi insotiti de inca o persoana (VIP).


Daca doriti sa participati ca sponsor, si doriti sa promovati afacerea pe care o conduceti, va rog nu ezitati sa ma contactati direct, voi pune la dispozitia dumneavoastra toate informatiile de care aveti nevoie si de care dispun.

Cu Respect,

Alexandra Truta



To Your Success,

Alexandra Truta
SRUK Events Executive
Mobile: +44 77 1420 5848 (UK)
Skype ID: alexu3005
Email: alexandra.truta@srglobal.com

Success Resources UK Ltd
101 Back Church Lane
Suite 5.02 New Loom House
London E1 1LU


Office: +44 203 141 7776
Website: www.successresoures.com
http://www.upwlondon.co.uk/