Dan Sirghie · 15 iulie la 06:35



In atentia Grupurilor Keshe din Romania:
In primul rand vreau sa va spun tuturor ca sunteti niste oameni extraordinari prin prisma faptului ca incercati sa... aduceti oamenilor alinarea suferintelor, vindecarea unor boli considerate "incurabile", producerea unei hrane sanatoase si in cantitati indestulatoare, economie de energie etc., deci bunastare pentru omenire. Lucrati in diferite grupuri de studii sau individual, colaborati intre voi, ii ajutati pe cei care au nevoie de indrumare sau produse ale minunatelor tehnologii Keshe, unii lucrati pentru bani, altii sunt fericiti sa-si ajute familia sau prietenii, iar unii cu mai multa experienta si disponibilitate ii invata si pe altii despre aceste tehnologii. Personal am avut parte de experiente placute din partea diferitelor grupuri si persoane in momentul in care am avut anumite nevoi stringente legate boala unui membru al faniliei. Tin sa va mai spun ca nimic nu este intamplator in lumea aceasta si ca ati fost "alesi" sa aveti acces la aceasta informatie menita sa aduca schimbari intregii lumi. Vreau sa va reamintesc ca domnul Keshe a pus in slujba omenirii munca de o viata cerand in schimb doar "PACEA LUMII".
Nu cunosc structurile de organizare ale grupurilor, nu cunosc cine primeste bani, cine primeste lauri, cine munceste, cine este prieten cu cine, cine se cearta cu cine, cine pe cine blocheaza, cine este cel mai destept, fara a dori sa judec sau sa cert pe cineva, fac un apel la intelegerea si constiinta fiecaruia pentru o buna colaborare intre grupuri si persoane,pentru ca facem cu totii parte dintr-un proiect minunat menit sa schimbe lumea nu sa perpetueze starea de saracie, conflictele, dusmania ,santajul, manipularea. Apare cumva pe genericul fiecarui videoclip " O Planeta, O Rasa, O Natiune"? Putem sa depasim conditia de micime si mancatorie prezenta aproape peste tot in jurul nostru?
Repet, nu vreau sa judec pe nimeni, imi cer anticipat scuze daca am deranjat pe cineva si sper sa fiu mandru de conationalii mei si realizarile lor pe drumul unei lumi mai bune.
In incheiere supun atentiei Dv. un videoclip ceva mai vechi pe care unii nu l-au vizionat, videoclip care probabil va va ajuta sa intelegeti importanta proiectului in care lucrati. Va rog vizionati videoclipul pana la sfarsit, este important! Va multumesc si PLASMA SA FIE CU VOI!
Vezi mai mult





MESAJ URGENT DE LA SANANDA
"Bucurați-vă dragi frați și surori. Ne unim cu toții și anticipăm Gloria, împărtășim abundența și libertatea care este dreptul vostru din naștere. Cântați cu...
youtube.com












Îmi place