Din pacate...astea 4 sunt categoriile de oameni....
Conditii de selectie pentru Tineri
0. Comunicam cu cei care sunt deschisi total, cu cei care doresc cu Adevarat sa colaboram. Absolut toate discutiile de pe internet le postam impreuna pe acest forum, pentru a invata unii de la altii, cum sa traim decent. Oamenii cu cat sunt mai pregatiti, cu atat sunt mai deschisi in a comunica.

Am facut aceasta precizare de la inceput, pentru a nu pierde timpul si unii si altii inutil, cu tot felul de motivatii sau discutii setrile si fara noima.

Si aici este foarte interesant.
http://zalmoxa.11.forumer.com/viewtopic.php?p=8816#8816

Pop Adrian: Eu Sunt -IX-: da
Pop Adrian: ma scutea de mult de astea
Pop Adrian: Florin cand a fost in America, nu a trecut in categoriile alora care erau aruncati in apa, sa-i aleaga pe cei buni, pe aia 5 % care nu intelegeau ca intra in apa, a cretinilor.
Pop Adrian: deci asa trebuie pus, dar nu am inteles pana acum, clar, acest lucru.
Pop Adrian: C1. - 5 % sunt cretini - de-aia si Mosu face referire sa te nesti inteligent
Pop Adrian: C2. 75 % sar in apa, vad ca este apa si sunt gata-gata sa se inece...ei trebuie scosi imediat
Pop Adrian: C3. 17-18 % - sunt cei care incurca pamantul. Stiu ca este apa, dar dau prosteste din maini....fara noima.
Pop Adrian: C4. 2-3 % cu care poti sa pleci la drum NOU.
Pop Adrian: ei pot sa devina campioni...indiferent de domeniu ales de EI.
Arta consta in a nu-i obliga sa faca ceea ce vor natural.

adi

Mon Feb 01, 2010 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger