Radii Babanu

4 ore







Buna ziua, dragi colegi! Am nevoie de ceva ajutor. Cum se conditioneaza corect un magrav enegetic? Exista oare indicii obiectivi ca e timpul sa se treaca la treapta urmatoare de conditionare? In cit timp e normal sa se manifeste ceva rezultate pozitive de producere energetica? Intrebarile apar, deoarece am construit citeva magravuri, si deocamdata nu am rezultate pozitive. Ar fi timpul sa se manifesteze, dar... Deci, sau am facut ceva gresit, si trebuie corectat sau luat de la un inceput, sau , daca se va dovedi ca am facut totul corect, mai trebuie sa mai astept putin.
Oricum, am sesizat ca e nevoie de o intelegere mai calitativa a procesului de conditionare.







Îmi place
Îmi place


Ador


Haha


Uau!


Tristeţe


Furie









ComenteazăDistribuie








3Tu, Bogdan Doina Consuela şi încă cineva





Comentarii


Vezi încă un comentariu




Kakasi Sándor O descriere a procedurii de conditionare se gaseste aici: https://blueprint.keshefoundation.org/manual.php



KesheFoundation Blueprint Site
Copper wires have been used to transmit electricity via electron vibration. This is the old, outdated paradigm,…
BLUEPRINT.KESHEFOUNDATION.ORG














Îmi place · Răspunde · 4 · 3 ore










Kate Tiss - verifica sa ai o rezistenta electrica in cc minim 20M intre intrare si iesire faza Magrav, daca nu atunci e de munca! trebuie verificat unde sunt duse nano straturile si refacute. Daca ai folosit condensatori plasmatici, incepe verificarea cu ei, indiferent ca-s inseriati cu magrav-ul, in paralel pe Magravs sau intre faza si nul. Ideea este ca in toate directiile, sensurile si locurile de masura trebuie sa ai peste 20M.