Alexandru Radu

3 ore







Imi poate spune si mie careva in care din workshopuri vorbeste domnul Keshe despre Gans-ul de CO2 obtinut cu o placuta de zinc nano-invelita si una de cupru nano-invelita? Multumesc!






Îmi placeVezi mai multe reacţii
ComenteazăDistribuie







1Bogdan Doina Consuela





Comentarii


Vezi încă un comentariu




Alexandru Farcas Atenție! Plăcuța de Zn nu se nanoînvelește, pentru că ea se consumă în reacție! Doar cea de Cupru se nanoînvelește!
Îmi place · Răspunde · 2 ore










Paramatman Atman Și mai mare atenție! Placuta de Cu este nanoinvelita si cea de Zn este tot nanoinvelita și ambele sunt in afara recipientului.
Îmi place · Răspunde · 2 ore










Paramatman Atman Domnul meu asculta cu atenție și mult succes. Avem un coleg aici pe grup care a reușit sa producă gans de CO2 cu ambele plăcute nanoinvelite in afara recipientului. https://m.youtube.com/watch?v=V1YU3lgmX6A



Realizarea Gansurilor
- prezentarea metodei de realizare a Gans-urilor, prezentare realizata…
YOUTUBE.COM














Îmi place · Răspunde · 2 ore










Scrie un răspuns...























Paramatman Atman După cum spune domnul Keshe în aceasta prezentare nu avem nevoie nici măcar de cele 2 placi nanoinvelite. Dacă avem gans de CO2 și gans de ZnO în eprubete sau borcane le putem pune de o parte și de alta a unui recipient la o distanta de minim 5 cm(depinde cât de puternic este câmpul plasmatic emis de cele 2 gansuri) și surpriza obținem gansul cel mai pur de CO2. Mulțumesc Alex, mulțumesc Kate mulțumesc domnului Fărcaș pentru ca datorita revizionari acestui filmuleț am înțeles acum ce ușor se poate obține gans pur de CO2.