Victor Rob

13 ianuarie la 22:48







Pentru probleme ale șoldului(Ostoporoza) Pregătiți un chilot (sau un dress) sau înfășurați împrejur apă de Gans de CO2 + ZnO + Calciu + Magneziu, și purați-l în fiecare zi. Pentru stimularea nervilor puteți adăuga puțin CuO de asemenea.În 60 de zile veți observa că șoldul este mai puternic.În 90 de zile vă veți recupera integral. Probleme cu cartilajul la genunchi Aplicați plasturi cu apă de Gans de CO2 + CH3, pentru a da energie și pentru a solidifica cartilajul. În 30 de zile cartilajul se solidifică și în 60-90 de zile el va fi reparat.






Îmi place
Îmi place


Ador


Haha


Uau!


Tristeţe


Furie









ComenteazăDistribuie







46Kate Tiss, Gabi Gabriela şi alţi 44





11 distribuiri
Comentarii


Vezi încă 5 comentarii




Bogdan Putinica Pentru glezna si tendoane, ce tip de plasturi recomandati ? Multumesc !
Îmi place · Răspunde · 14 ianuarie la 15:39










Kakasi Sándor Consultați un cadru medical instruit în technologiile plasmatice.
Nu-mi mai place · Răspunde · 4 · 14 ianuarie la 16:53 · Editat










Scrie un răspuns...























Viorel Lepcaliuc Cat timp se poarta un plasture, si de cate ori pe zi? Am tot cautat sa gasesc informatia si nu reusesc inca. La fel si cu cana de sanatate, cat timp trebuie lasata apa in ea, pana poate fi bauta? Multumesc.
Îmi place · Răspunde · 6 ore










Kate Tiss - cautati in sectiunea files si video si veti gasi acolo tot ceea ce aveti nevoie.
Îmi place · Răspunde · 1 · 1 oră · Editat










Claudiu Cretulescu Incepeti sa purtati plasturii perioade scurte de timp pentru a permite structurilor corpului sa se obisnuiasca cu cantitatea mare de energie si cresteti treptat timpul de utilizare. Lasati apa in cana de sanatate minim 12 ore pentru energizare inainte sa o consumati.