Paul Purea

31 decembrie 2016 la 13:00 ·








LA MULŢI ANI – 2017 !
De câteva duzini de secunde mă străduiesc să găsesc cele mai frumoase cuvinte pentru voi. Pentru voi, cei 5 000 de prieteni ai mei de pe facebook! Cum încă nu le-am găsit, şi Noul An soseşte, mă folosesc de urările vechi, cunoscute - sincere, frumoase, pline de tâlc şi iubire. Aşadar... Fie ca anul care vine sa fie pentru voi, şi pentru cei dragi vouă, un an plin de sănătate, bune simţiri, pace şi linişte! Un an plin de bucurii, noroc şi împliniri! Un an plin de belşug, iubire şi credinţă curată în Dumnezeu!
Dea Domnul, 2017 să fie, în sfârşit, anul de răscruce al Naţiei Române! Şi al Lumii întregi - întru PACE ŞI BUNĂSTARE!









Îmi place
Îmi place


Ador


Haha


Uau!


Tristeţe


Furie









ComenteazăDistribuie







310Tu, Carmen Vero, Petre Dragoescu şi alţi 307





1 distribuire
Comentarii

6 din 133
Vezi comentariile anterioare




Popovici Gheorghe La multi si buni ani!
Îmi place · Răspunde · 1 ianuarie la 23:37










Iuliana Casca La multi ani !
Îmi place · Răspunde · 2 ianuarie la 13:27










Clopotel David MARE OPTIMIST ESTI !!!LA MULTI ANI !!!
Îmi place · Răspunde · 2 ianuarie la 14:18










Stan Cucaila La multi ani!
Îmi place · Răspunde · 2 ianuarie la 14:20










Adrian Pop LA MULTI ANI DOMNULE DOCTOR PUREA. SARUT MANA DOAMNEI. AM REVENIT IN TARA SI AM INCEPUT LUCRU, ASA CUM V-AM SPUS LA NOUA TEHNOLOGIE APARUTA PE TERRA - Keshe Foundation
Îmi place · Răspunde · 2 minute · Editat










Adrian Pop http://www.sfatulbatranilor.ro/forums/338-UNIVERSUL-ZALMOXA-ARSENIE-BOCA-Keshe Foundation
UNIVERSUL ZALMOXA - ARSENIE BOCA - KESHE
SFATULBATRANILOR.RO














Îmi place · Răspunde · Şterge previzualizarea · Chiar acum










Scrie un răspuns...























Adrian Pop Il sprijin total pe Domnul Prim Ministru, pemtru mai binele ROMANIEI. http://www.sfatulbatranilor.ro/.../19832-Succes-deplin...!



Succes deplin Domnule Sorin Grindeanu !
Sorin Grindeanu Pagină Oficială19 ore · Astazi, 28.12.2016, domnul Liviu Dragnea, presedinte al Partidului Social…
SFATULBATRANILOR.RO














Îmi place · Răspunde · Şterge previzualizarea · Chiar acum