Foaia de parcurs pentru pace

Pe de douăzeci și unu mai 2015, Fundația Keshe, în atelierul său săptămânal a anunțat la începutul stabilirea procedurii de stabilire a promis pacea lumii.

În acest anunț, am explicat că procesul de a atinge pacea globală va lua forma în lunile următoare, prin activitatea fundației Keshe și eliberarea în continuare cunoștințe noi prin brațul învățăturile fundației, în timpul de zi cu zi a sesiunilor de transmis în flux live din Institutul său Spaceship în Trani, Italia.

În aceste învățături în cursul ultimelor luni, am predat, iar în lunile următoare vom continua să învețe noi criterii științifice și sisteme care se deschid calea pentru procesul de utilizare a noilor tehnologii pentru stabilirea păcii.

Vom preda proceduri pas-cu-pas, care începe și să aducă în acțiune ceea ce este nevoie pentru a atinge obiectivul final al fundației, care este de a facilita și în cele din urmă pune în aplicare pacea mondială prin aplicații și implicațiile utilizării noilor tehnologii.

În această lucrare stabilim foaia de parcurs pentru a realiza această pace evaziv printre oameni prin efortul colectiv al cetățenilor acestei planete, fără să se bazeze pe nici un guvern sau o cale de credință.

În această foaie de parcurs, ne bazăm pe eforturile colective totale ale rasei umane pentru a dezvolta și oferi cunoștințele tehnologice pentru public mondial, care ia necesitatea ca guvernele din ecuație, eliminând necesitatea consimțământului prezentelor controlori ai omului suflete.

Ne bazăm în totalitate pe maturitatea Omul în a înțelege ceea ce a cauzat problemele din trecut, și modul în care aceasta poate fi depășită.

În acest ciclu de maturitate al omului, noi nu depind de nici un guvern sau de credință, dar ținem cont de faptul că omul sa maturizat suficient să își asume responsabilitatea pentru propriul său destin, să fie o viață corectă și conducerea afacerilor sale, în conformitate cu vie în pace, printre alte creaturi ale lui Dumnezeu de pe această planetă și în spațiu adânc.

Foaia de parcurs noastră este simplă și clară; S-a luat milioane de ani pentru om să devină o astfel de ființă distructivă, așa cum omul a văzut soluții în tot ceea ce, prin distrugerea și procesele care se încheie, numai pentru el să supraviețuiască și să conducă lumea lui, prin acte cum ar fi să mănânce animale, omorând alți oameni, care se încheie culturi, distrugând rase sau a unor căi de credință, și prin această metodă el a pus în aplicare voința sa slabe asupra entităților învinse.

Prin eliberarea de noi cunoștințe am arătat că omul poate acoperi orice nevoie a existenței sale, fără a distruge o altă viață sau a afecta un alt suflet, prin utilizarea și înțelegând că toate forțele și energiile universului sunt la îndemână și comanda sa, dacă el îngrămădește cunoaștere și inteligență a modului de recoltare și de a le folosi pentru a sprijini pe alții.

Astfel, odată cu lansarea acestei noi știință și tehnologie am fost universală și iau pas cu pas esența uciderii și distrugerii din ARN și ADN-ul a omului, ca nu are nevoie să învețe pe copiii săi greșelile trecutului , și, prin urmare, pentru prima dată în viața acestei creaturi a universului, putem introduce procesul de obținere, fără a fi nevoie să se recurgă la distrugerea oricărei alte ființe din univers.

Chiar dacă omul nu se oprește acest etos de ucidere și distrugere a esenței acestei creații a Pământului, acum că ne deschidem ușile științei și tehnologiei universale pentru omul de a călători în spațiu adânc și să se alăture comunității universale, Barbat va înțelege că în necunoștință sau cu bună știință că nu poate lua măsuri pentru a distruge o altă ființă pentru hrană, fie prin intenții false în ceea ce privește alte creaturi de spațiu, și reacția lor de a se proteja de a fi consumate sau distruse, și că această acțiune duce la anihilarea omul în deschiderile deschise ale universului.

În învățăturile noastre, am arătat și a învățat cum să facă noi elemente și plasmă liber, care poate elibera suficientă energie pentru a fi suficientă pentru a produce materiale noi pentru a satisface nevoia de energie și materiale pentru om în spațiu, ne-am arătat cum să producă energii ceea ce poate duce la crearea de mișcare în spațiu, fără distrugerea altor entități.

Capcanele de ucidere au fost evidente Man, dar el nu a reușit să găsească o cale de ieșire din acest labirint mereu închis de nevoie ca justificare pentru uciderea, astfel, acum avem nevoie de timp și de proceduri noi, care va face omul să înțeleagă și să să ia măsuri și a pus în aplicare procesul de de-ucidere, așa cum uciderea a fost înrădăcinată în modelul său de zi cu zi de viață pentru milioane de ani.

Astfel, acum ne ghideze omul în modul în care să meargă departe de obiceiul de a ucide. Chiar dacă acest lucru nu va fi ușor, ea are nevoie de perseverență și de înțelegere și o cale corectă de abordare și de conduită, precum și înțelegerea funcționării universului, iar noi suntem aici să-l învață toate.

Este mai bine să înceapă cu pași mici, la un moment dat, ca toți oamenii să poată înțelege și să aibă timp să se gândească la procesul de pace.

În acest sens, stabilim următoarea foaie de parcurs pentru lunile următoare, iar dacă acesta nu avem mijloacele noastre de a pune în aplicare voința majorității rasei pentru coexistența pașnică între oameni și alte creaturi ale universului.

Pentru început, vom numi o zi de pace pe lună, începând din iunie 2015, astfel încât omul începe eforturile de a face și crede despre alternative și calea corectă.

Asa ca urmeaza:



  • Prima zi de pace este numit să fie de 21 iunie 2015, iar această zi a păcii se va urmări la fel de bine pe 21 iulie și august.
  • În septembrie, octombrie și noiembrie, vor fi două zile de pace o lună, pe 21 și 22 în fiecare lună.
  • În decembrie 2015 și ianuarie și februarie 2016, vom crește zilele de pace la trei zile pe lună de la 21 la 23.
  • Din 21 martie a 2016, vom crește zilele de pace până la 7 zile pe lună, de la 21 la 27 în fiecare lună pentru următoarele trei luni.
  • De la douăzeci și unu iunie 2016, vom crește în zilele de pace la 14 zile pe lună, din nou, timp de trei luni.
  • Din 21 dintre septembrie 2016 vom crește în zilele de pace la 21 de zile pe lună, timp de trei luni.
  • Până la 21 decembrie 2016, noi cerem și să pună în aplicare pacea pe termen nelimitat, desemnate.



Ne așteptăm ca să dea timp armatelor lumii nici macar sa nu trage un singur glonț în timpul acestor zile, nu chiar și în scopuri de formare.

Ne așteptăm ca să releu planul pentru procesul de pace pe toate părțile războaielor și conflictelor, fie că este vorba, grupări militare teroriste, sau de partea opusă a acelorași părți.

Acest proces de realizare a păcii va fi împărtășită și livrate de către toți membrii fundației Keshe, susținătorii săi și părțile interesate, prin completarea primelor reactoare de formare a stelelor spațiu și în același timp crearea forțelor de câmp la tăcere armele din întreaga lume, așa cum am arătat acest proces în ziua de Crăciun a anului 2014, prin utilizarea a trei seturi de formațiuni stea din întreaga lume, unul din Germania, unul în Canada și unul în Italia, coordonate simultan pentru a opri o operație de reactor în Italia, așa cum a fost transmis in direct pe internet, pentru a arăta intenție și voința noastră.

Noi învățăm acest proces prin și reactoare spațiu de lucru rapid în institutul nostru Spaceship, live pe internet pe o bază de zi cu zi, și în curând vom testa prima serie a acestor reactoare și efectul lor asupra unui număr ales de sateliți, care trebuie să fie desemnate pentru noi de către armată mondială pentru testare, pe care noi le dezafecta direct pe internet, cu liderii mondiali de monitorizare a procesului.

Apoi, așa cum am menționat, vom aduce pentru a opri mișcarea de nave militare și meserii militare, care vor fi alocate fundației pentru testarea conceptului de către națiunile lor de pace respective iubitoare.

In acest fel, vom pune capăt prezenta cheltuieli nelimitate pe instrumente de război, ceea ce face ca implicarea lor actuală prin aplicarea noii tehnologii depășite.

Prin acest act, guvernele sunt eliberate de a cheltui niciodată bani pentru instrumente de război, astfel încât acestea să poată face aceste finanțe de război disponibile pentru fabricarea instrumentelor și sistemelor pentru pace și pentru a acoperi nevoile esențiale ale cetățenilor lor, cum ar fi fabricarea de adăpost și hrană.

Nu ne confruntăm guvernele, dar stabilind scena pentru a arăta că tehnologiile militare și de apărare actuale sunt depășite, și că nu este nevoie de reînnoire a acestora sau orice cheltuieli suplimentare cu privire la arme.

Noi împărtășim tehnologia noastră spațială cu toate națiunile și, respectiv, în cazul în care națiunile nu acceptă aceste teste ale show-ului de la sfârșitul fabricării de arme și sfârșitul conflictelor, atunci membri și susținători ai fundației la nivel mondial va alege un satelit pentru a fi scoase din comision și vom informa guvernele intenția, pentru a vă asigura că satelitul nu este utilizat în timpul procesului de dezafectare, folosind tehnologia spațială a fundației Keshe.

Cu acest decalaj de trei luni, din 21 din luna iunie 2015 până în septembrie 2015, vom da guvernele ei înșiși o șansă de a începe procesul de realocare a lucrărilor fabricilor militare și de arme producătoare de companii pentru producerea de noi sisteme ale noii tehnologii pentru pace, astfel încât locurile de muncă pot fi păstrate.

Cu această foaie de parcurs, facem apel la toți suporterii Fundației Keshe pentru a permite tuturor liderilor naționali și lideri spirituali ai comunităților dumneavoastră și de cât mai mulți cetățeni să fie conștienți de intenția noastră de a începe procesul de pace, începând de la 21 iunie 2015.

În cazul în care, în primele trei luni, noi nu vedem nici o mișcare cu acest proces printre liderii mondiali, vom începe procesul de a arăta puterea tehnologiei și dorința noastră de a începe procesul de pace, ca o singură națiune, o planetă, și o familie Fundația Keshe.

În acest proces de executare a păcii, nu vom face rău nimănui sau orice suflet, nu vom produce nici o deteriorare structurală sau orice pierderi fizice sau financiare la orice națiune. Dar ne vom opri nave de război în largul mării, și dezafectează avioane de luptă ale tuturor națiunilor pe căile de rulare, vom șterge memoria așa-numitele oameni de arme, că ei nu vor aduce aminte de ce transportă arme și ceea ce au fost lupta pentru.

De data aceasta, nu trebuie să existe nici o pedeapsă pentru oricine, ci numai dezvoltarea progresivă și eliberarea mai multor tehnologii să fie disponibile, că vechile căi devin caduce.

În acest fel, mai multe cunoștințe și mai noi, știință și tehnologii sunt eliberate în domeniul public prin învățăturile de zi cu zi de la Institutul Spaceship, că aceste acțiuni forța dezarmarea și unitatea omului, și sfârșitul tuturor războaielor.

Aceste progrese în tehnologie așa cum a fost demonstrat in:



  • de captare a CO2
  • sisteme de sănătate
  • Sistemele de formare a stelelor pentru crearea de ridicare și mișcare
  • Producția de unități de apă
  • Crearea de putere redusă prin utilizarea Gans si nano-straturi.



Noi bun venit toată lumea pentru a sprijini această mișcare, iar dacă este necesar, vom arăta pe omul pe care de frica de pierdere el va fi de acord și să se conecteze și să șteargă etosul războiului de la banca de memorie a creierului.

Avem tehnologia de a face acest lucru, am demonstrat activitatea în ultimii zece ani, acum suntem gata să-l folosească pentru a începe procesul foii de parcurs pentru realizarea păcii.

Vă invităm liderii politici și religioși să ni se alăture pentru a atinge acest obiectiv, pentru că dacă vom face acest pas, atunci nu este nevoie de nici, deoarece acestea au eșuat omul din trecut.

Sunt hotărât ca fondator al Fundației Keshe pentru a vedea acest proces prin intermediul, așa cum se arată în trecut am lăsa guvernele să fie împărțită între pace și război, iar acum ne-am lăsa cetățenii planetei să ia viitorul în propriile lor mâini, și să le ia poziția lor în comunitatea universală ca creaturi iubitoare de pace, prin schimbarea vechiul lor etos.

Prin acest proces, vom pune capăt sistemului vechi al secțiunii de conducere în calitate de președinți și regi, și vom aduce și sfârșitul structurii religioase la abuz.

Am pus capăt procesului religiei și a abuzurilor religioase în numele lui Dumnezeu, și am abolit procesul folosirii numelui lui Dumnezeu să abuzeze și forța abuzul de om.

Cu această foaie de parcurs de pace, declar noul ciclu pentru bărbați a Pământului și cu acest ciclu de pace, cu încredere în suflet și acțiunea celor, că noua promisiune de unitate devine realitate, așa cum am cunoștințele și elementele universul la dispoziția mea, pentru a aduce pacea pe această planetă în timpul meu.

Accept nici o abatere și nici o negociere, ci numai calea pe care a fost stabilit mai sus.

Schimbarea trebuie să vină din interior, pentru că dacă am forța, atunci acesta va fi aspru și greu de suportat pentru fiecare om.

Fac apel la liderii mondiali cu această scrisoare deschisă pentru a începe discuțiile pentru dezarmarea universală a tuturor armatelor, și eu dau asigurări că voi vedea că nici un om nu va face rău altora, dacă este nevoie.

Eu iau nici o poziție în acest proces, cu excepția monitorizarea procesului de om pentru a realiza această pace prin tranziție corectă.

Am tot ce universul are de oferit la dispoziția mea, pentru a aduce schimbarea, dar este în mâna omului pentru a începe procesul, astfel încât să pot ajuta.

În Numele Meu, voi acționa, și în Numele Meu voi reuși, dacă este nevoie, de unul singur.

Scopul meu pentru a obține pacea în timpul rânduit este dorința mea și comanda mea, și nu trebuie să fie deviate de la.

Fac apel la toți oamenii de pace să vină împreună pentru a vedea începutul celei mai frumoase timp pentru om, pe această aripă ruptă a acestei păsări pe cale de dispariție numit Pământ, care zboară prin spațiul universului.

ÎN NUMELE MEU
(Chiar dacă unii ar dori să-l numesc pe Mesia)
27.5.2015