Kate Tiss

29 noiembrie la 15:29







- Instructiuni de Folosire Kit de CO2 - Armen Guloyan
- https://youtu.be/kNdXhZ3NLQ0

Nota:
- corecturile, adnotarile si sugestiile sunt binevenite.



Redă







-2:54






Activează sunetul










Setări vizuale suplimentare

Enter Watch And ScrollCast to Chrome CastVezi pe tot ecranul
































Îmi placeVezi mai multe reacţii
ComenteazăDistribuie







46Tu, Nelu Ispas, Gabi Gabriela şi alţi 43





31 distribuiri
Comentarii


Vezi încă 4 comentarii




Rodin Radu Multumesc mult!
Îmi place · Răspunde · 2 ore










Roxa Dan Filmarea asta e pe pagina oficiala, nu stiu ce vechime are... în 2015 Domnul Keshe a spus cu subiect si predicat ca o sa puna in vânzare doar kit de co2 cu led, sunt atent la detalii.
Îmi place · Răspunde · 2 ore










Kate Tiss - aceasta metoda explicata de Armen Guloyan este anterioara anuntului D-lui Keshe. este prima varianta de realizare a kit-ului de CO2.
Îmi place · Răspunde · 42 minute










Roxa Dan banuiam, de asta sa stabilim clar cum producem co2 ; am observat ca "co2" se duce spre placa nano, daca punem led punem catod-ul spre placa? asta fara tensiune. sau folosim led pe post de fotodioda sa ne dea curent in reactor
Îmi place · Răspunde · 30 minute










Kate Tiss - LED-ul dpdv electric are rolul de limitator de curent. nici intr-un caz de generator. realizarea Gans-ului nu se bazeaza pe reactii chimice sau electro-chimice, ci pe interactiunea campurilor plasmatice. asa trebuie privit experimentul Gans-urilor.
Îmi place · Răspunde · 23 minute










Roxa Dan si daca pun un led ...fara tensiune exterioara cum imi poate limita un curent?
Îmi place · Răspunde · 1 · 13 minute










Kate Tiss - electronegativitatea nativa a metalelor. am pus un tabel zilele trecut pe grup exact in acest scop. cauta-l.
Îmi place · Răspunde · 9 minute










Kate Tiss - si suplimentar placa nano acoperita permanent capteaza energie plasmatica care este partial convertita in vibratia electronilor