Roxa Dan

5 ore







multa lume se plange ca noaptea magravul impulseaza in retea si consuma la contor mai mult, a fost ultima discutie din cafenea.
ce cred eu.. conditionezi pana in 2kw primele 21 zile cred ca zice dupa care pui prin magrav doar consumul constant sa excite magravul, restul il pui inainte.
sunt luate pozele din blueprint semnat Keshe, de pe pagina oficiala.Am observat ca fiecare cuvant e bine cantarit cand zice ceva si nu posta 2 poze aiurea.la ce bun sa conditionezi un magrav la 2 kw si sa-l lasi in 500w si balast inainte de 2kw? daca nu magravul scoate pe ambele parti mai ales cand nu ai consum pe intrare.

















Răsplătește-ți angajații cu Ticket Cadou® sau Card Compliments ®, iar noi te înscriem în tombola pentru un weekend la Paris!




Ofertă de Crăciun Edenred
Prin bonuri de masa si tichete cadou, Edenred ofera companiilor solutii moderne si inovative pentru motivarea salariatilor si fidelizarea colaboratorilor.
Înscrie-te

HTTP://WWW.EDENRED.RO/RO/OFERTA-CRACIUN
















200200





Îmi placeComenteazăDistribuie

















Alin Salantiu

4 decembrie la 12:12







Azi am construit inca un reactor de obtinut gans. tabla de Zn si bobina de Cu acoperita prin ardere. Am termostatat solutia la 30 grade. Cind am apropiat detectorul ionic, surpriza. Masoara ioni.Placile sint legate printr-un led rosu. Am oprit termostatul si tot masor ioni. deci nu este de la el.Ceva se intimpla !









Alin Salantiu Instrumentul este un vu-metru. se gaseste de vinzare. Atentie la haine sau mocheta. e foarte sensibil.
Îmi place · Răspunde · 8 ore · Editat