Paramatman Atman

20 ore







stat, exista și va exista în vesnicie:IUBIREA.Umanitatea se îndreaptă în mod inevitabil spre un nou mod de viata bazat pe iubire. Cei care care pun suflet reușesc sa concretizeze sfaturile pline de iubire si intelepciune ale domnului Keshe si construiesc defapt dispozitive ce captează aceasta energie a iubirii. Noi înșine suntem cel mai complex "dispozitiv" care este construit sa capteze și sa distribuie energia iubirii dar am uitat aceasta și a venit un domn sa ne amintească și o face cu succes.
O noapte plina de iubire si inspirații geniale va doresc și va mulțumesc ca suntem acum si împreună.






Îmi place
Îmi place


Ador


Haha


Uau!


Tristeţe


Furie









ComenteazăDistribuie







49Tu, Nelu Ispas, Kakasi Sándor şi alţi 46





2 distribuiri
Comentarii



Nelu Ispas Ai totala dreptate, dragule! S-o experimentam, deci, cu dragoste si respect, impreuna!
Nu-mi mai place · Răspunde · 4 · 13 ore · Editat










Paramatman Atman Cum ar fi daca domnul Keshe ar posta schema unui dispozitiv de buzunar foarte ușor de realizat mâine si majoritatea dintre noi nu am manifesta iubire, daruire, altruism, compasiune... toate calitățile unui OM?Când vom fi pregătiți miracolul se va manifesta. Vestea buna e ca planeta beneficiază din ce în ce mai mult de energia plasmatica iar noi invatam s o captam și astfel avem șansa să fim la unison cu aceasta planeta minunata și sufletul ei.
Nu-mi mai place · Răspunde · 9 · 9 ore










Ioana Anca Big Like la tot ce spui
Îmi place · Răspunde · 8 ore










Scrie un răspuns...













Andreea Kiss Tot respectul ptr.toti care se straduiesc sa faca ceva.Domnul Keshe e o binecuvantare ptr.noi.Multa lumina si iubire tuturor!
Nu-mi mai place · Răspunde · 2 · 6 ore










Elena Popescu Respect Atman! Noi suntem "dispozitivele", Iubirea! Respect si iubire voua, Oamenilor!
Nu-mi mai place · Răspunde · 1 · 2 ore










Lucian Raul Otelea Asa este.
Îmi place · Răspunde · 1 oră