Douglas Ormeneze

1 oră







Magrav horizontal funcionado e apresentando de início uma economia de 15 a 20% de energia. Como explico no vídeo, parti para esta configuraçăo pois queria poder mudar os núcleos com facilidade, podendo atender assim pessoas com diversos tipos de doenças, como osteoporose, calculos renais, câncer e muitas outras. Nesta configuraçăo consigo mudar os nucleos, podendo inserir os respectivos ganses para determinada funçăo ( Doenças). Ao liga- lo ja obtive resposta a economia de energia elétrica, beirando 20%, agora parto para experięncias com saúde. Quero agradecer ao Sr Keshe, um ser iluminado que nos proporcionou todo esse conhecim conhecimento, e aos amigos que compartilharam com muita alegria suas experięncias e juntos vamos longe
Magrav orizontală a lucrat şi prezentarea să inițieze o economie de la 15 la 20 % din energie. Cum pot să-ţi explic în video, am plecat pentru această configurație pentru că am vrut să fiu în stare să-şi schimbe miezuri cu uşurinţă, şi să ne întâlnim cât mai curând oamenii cu diferite tipuri de boli, cum ar fi osteoporoza, calcule, cancer la rinichi şi multe altele. În această configurație poate schimba nucleare, și poate intra în ganses respective pentru funcția specifică (boli). Să-l sun deja răspunsul la economie de energie electrică, se învecinează cu 20 %, acum plec pentru experienţe cu sănătatea. Vreau să-i mulţumesc dlui Keshe, o să fie aprins pe care ne-a furnizat toate cunoştinţele conhecim, şi prietenii care au împărtăşit experienţele lor cu bucurie şi împreună vom merge mai departe

· Evaluează traducerea














0:00












































Îmi place
Îmi place


Ador


Haha


Uau!


Tristeţe


Furie









ComenteazăDistribuie