----- Original Message -----
From: Adi Pop
To: Ioana Alex
Sent: Monday, September 19, 2011 11:02 AM
Subject: Mosu - Doctor Honoris Causa


Buna Oana,

Tatal tau a primit ieri de la Domnul Dr. Geo Stroe, Presedintele Fundatiei Academia DacoRomana, diploma de Doctor Honoris Causa. Acest titlu onorific il innobileaza.

Am discutat cu mama ta acum si mi-a spus ca echipa care l-a vizitat ieri pe Mos acasa, le-au produs mari bucurii la amandoi. Eu, cum i-am spus si mamei tale, ma bucur de aceasta ca si cum ar fi una din marile mele realizari de pana acum.

Tin mult la Mos si ma simt extraordinar de bine sa stiu ca pot sa-i fac din cand in cand mici bucurii.

Te pup,
adi

Mon Sep 19, 2011 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Adrian Pop

Joined: 03 Sep 2009
Posts: 10558
Location: Craiova


Reply with quote Edit/Delete this post
Post
----- Original Message -----
From: adi pop
To: Alecu Ioan ; Ioana Alex ; Geo Stroe
Cc: Cantemir Lorin ; ioanpop@yahoo.com ; Drumea Balcanu Silvia ; Petre Savescu ; Pop Adrian ; Petre Titi ; nicolaenacioiu@yahoo.com ; "Zamfir Catalin" ; enciustefan@yahoo.com ; firustefanvalentin@yahoo.com ; bussinespartener@yahoo.com ; narcis_tiberiu@yahoo.com ; popescu nela ; BAGIU OVIDIU ILIE ; scoalaignat@yahoo.com ; gelu_stefanescu@yahoo.com ; Violeta Iacob ; Radu_necea@yahoo.com ; yo7aoz@yahoo.com ; eugen sbora ; Teleoaca George-Liviu ; DOINA IRINA STROE ; Mihai Stroe
Sent: Monday, September 19, 2011 1:39 PM
Subject: Re: Fw: Mosu - Doctor Honoris Causa



----- Original Message -----
From: Alecu Ioan
To: Adi Pop
Sent: Monday, September 19, 2011 12:57 PM
Subject: Re: Fw: Mosu - Doctor Honoris Causa


Domnule Adi ,
Domnule Stroe,
Domnilor si Doamnelor,

Va comunic bucuria mea pentru frumusetea actiuni cultural - stiintifice referitoare la inminarea titlului de Doctor Honoris Causa, Mosului.

Ioan din iasi


--- On Mon, 9/19/11, Adi Pop <adipop> wrote:


From: Adi Pop <adipop>
Subject: Fw: Mosu - Doctor Honoris Causa
To: scoalaignat@yahoo.com, gelu_stefanescu@yahoo.com, "Violeta Iacob" <viacob>
Cc: "Alecu Ioan" <alecu_ioan>, "Lorin Cantemir" <l_cantemir>, ioanpop@yahoo.com, silvyica@yahoo.it, "Petre Savescu" <psavescu>, "D.nul Adi Pop" <zalmoxa_adipop>, "Petre Titi" <spt2000ro>, nicolaenacioiu@yahoo.com, administrator@cab.ro, enciustefan@yahoo.com, bussinespartener@yahoo.com, firustefanvalentin@yahoo.com, narcis_tiberiu@yahoo.com, troiadrian@yahoo.com, "Pop Adrian" <adipop>, yo7aoz@yahoo.com, Radu_necea@yahoo.com
Date: Monday, September 19, 2011, 11:49 AM



----- Original Message -----
From: Adi Pop
To: Ioana Alex
Sent: Monday, September 19, 2011 11:02 AM
Subject: Mosu - Doctor Honoris Causa


Buna Oana,

Tatal tau a primit ieri de la Domnul Dr. Geo Stroe, Presedintele Fundatiei Academia DacoRomana, diploma de Doctor Honoris Causa. Acest titlu onorific il innobileaza.

Am discutat cu mama ta acum si mi-a spus ca echipa care l-a vizitat ieri pe Mos acasa, le-au produs mari bucurii la amandoi. Eu, cum i-am spus si mamei tale, ma bucur de aceasta ca si cum ar fi una din marile mele realizari de pana acum.

Tin mult la Mos si ma simt extraordinar de bine sa stiu ca pot sa-i fac din cand in cand mici bucurii.

Te pup,
adi