Un om de știință rus a descoperit fântâna tinereții veșnice!







Un om de știință rus a descoperit fântâna tinereții veșnice!

By radu on February 5, 2014




Moscova…Un om de știință rus susține că a descoperit fântâna tinereții veșnice!! El spune că în clipa când va fi perfecționat acest mijloc, va fi suficient să înghiți o tabletă ca să rămâi atât de tânăr cât dorești. Din 2011 acest preparat se află în faza de testare dar s-ar putea afla pe piață în doar câțiva ani! Pare complicat și întradevăr e complicat. E munca de o viață a cercetătorului rus Vladimir Skulachev care crede ca mai are un pic și a descoperit enigma îmbătrânirii!! Să aflăm mai multe despre aceasta…se pare că este vorba numai de felul în care oxigenul reacționează în corp.” În 99% din cazuri oxigenul se transformă în apă inofensivă, dar mai există acel 1% în care se transformă în superoxid, care la urma lui se transformă mai târziu în elemente extrem de otravitoare. Așa că misiunea mea a fost să găsesc un agent antioxidant care să oprească acest proces.” declara în urmă cu 3 ani profesorul rus Vladimir Skulachev, după 40 de ani de cercetări în acest domeniu! Cel mai dificil a fost însă să oprească efectele secundare de orice natură.
Tot acum 3 ani, Gunter Blobel laureat al premiului nobel în medicină arăta că distrugerile produse de oxidare sunt uriase și că nu există încă un asemenea antioxidant ca cel dezvoltat de profesorul rus Skulachev. Totodată acesta preciza atunci că d-ul Vladimir Skulachev este din punctul său de vedere cel mai bun Biochimist și Bioenergetician din lume!
Preparatul a trecut cu succes de faza testării pe animale încă din 2011. Mai mult, inventatorul a testat preparatul său sub forma picăturilor de ochi chiar pe propia cataractă! 6 luni mai târziu cataracta a dispărut!!! In 2011 mii de oameni stăteau la rând la cercetările clinice care tocmai începeau…a mai auzit cineva de atunci și până acum despre această descoperire gata-gata de oferit lumii? Nu ! Oare de ce? Păi cred că industria farmaceutică nu-i prea încântată și cum mass-media, industria alimentară respectiv industria farmaceutică sunt mână-n mână nici nu prea ai de unde să afli astfel de noutăți.
La mijloc mai e insă ceva…egoismul unora care consumă deja H-500 și țin secret, dar nu în ultimul rând neîncrederea altora când află o astfel de informație altundeva decât la Televizor! Personal consum H-500 de 7 luni, sunt mult mai activ, mi-am reglat greutatea corporală cu minus 17 kg, m-am lăsat ușor de fumat și arat mai tânăr. Sunt încântat să-l recomand și altora chiar dacă unii răuvoitori mă vor acuza că fac reclamă. Să fie sănătoși și să mai afle că sunt și director în compania canadiană care importă acest elixir al tinereții …ceea ce chiar mă îndreptățește să-l promovez. L-am testat personal pe pielea mea, nu că ar fi trebuit dar așa-mi place să fiu 100% sigur cănd recomand ceva. Produsul este avizat de Ministerul Sănătății și este considerat supliment alimentar. O singură capsulă etalează în anti-oxidanți 10.000(zece mii) de pahare de suc proaspăt de portocale! Până să apuce rusul Vladimir Skulachev să-și lanseze descoperirea cei de la NASA, au scos din sertar invenția care era trecută la stric secret înca din 1997, an în care a primit și premiul Nobel pentru medicină!! Faptul că H-500 nu se promovează pe ecranele televiziunilor unde reclama este sfâșietor de mare ( 1 min in prime-time la protv e 12.000 de euro!) îl face accesibil tuturor! Pretul unei cuti de 60 capsule, ce ajunge 1 luna la un adult, e accesibil oricui. Se vinde numai cu factură fiscală iar cei interesați mă pot contacta la adresa mea de emai. radu_roncea@yahoo.com
Mai jos puteți viziona o știre din 2011 despre anti-oxidantul minune descoperit de profesorul rus!
Sănătate că-i mai bună decât toate!
Radu Roncea



H-500